Угорщина

07 квітня 2020

06 квітня 2020

03 квітня 2020

Угорщина змінила правила перетину кордону для українців

Українцям, які повертаються додому через Угорщину, дозволений транзитний проїзд з 21 години вечора до 5 години ранку щодня усіма видами автотранспорту через визначені пункти пропуску з боку Австрії та Словенії і лише після проходження медичної перевірки на коронавірус.

Суд ЄС визнав незаконною відмову Польщі, Угорщини та Чехії прийняти мігрантів

Суд Євросоюзу визнав протиправними дії Польщі, Угорщини та Чехії, які відмовилися приймати біженців під час міграційної кризи 2015 року, порушивши таким чином власні зобов’язання за законодавством ЄС.

31 березня 2020

Європарламент хоче провести правову оцінку нового надзвичайного закону в Угорщині

Президент Європарламенту Девід Сассолі офіційно звернувся до Єврокомісії з проханням надати правову оцінку щодо закону, прийнятого Парламентом Угорщини, яким Уряду країни надаються надзвичайні повноваження в організації заходів з протидії коронавірусу.

27 березня 2020

26 березня 2020

Україна та Угорщина зацікавлені у спільних проєктах із транспортування водню до ЄС

Україна та Угорщина зацікавлені в участі у спільних проєктах із транспортування водню до ЄС і погодилися встановити робочий контакт між відомствами для напрацювання відповідних рішень.

Українців в Угорщині не штрафуватимуть за прострочені документи

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба домовився з угорським колегою Петером Сіярто про термінове підписання угоди щодо співпраці України та Угорщини у сфері охорони здоров’я, яка дозволить об’єднати зусилля двох країн задля спільної боротьби проти пандемії коронавірусу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}