"ДОМ" — державний цілодобовий розважально-інформаційний телеканал держпідприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" (в склад якого також входить телеканал UATV).

"Дом" розпочав мовлення 1 березня 2020 року на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) для об'єктивного інформування українців на території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополя та їхнього повернення до українського порядку денного.

Із 1 березня 2021 року телеканал "Дом" значно розширив своє покриття: розпочав супутникове мовлення, збільшив кількість цифрових і аналогових передавачів і з'явився в кабельних мережах Донецької та Луганської областей (на підконтрольній території). Також із 1 березня на сайті телеканалу в плеєрі доступна онлайнтрансляція всіх програм.

Головна мета каналу — інформаційне сприяння реінтеграції ТОТ, що включає в себе формування позитивного ставлення до реінтеграції у громадян України та інформаційне сприяння участі в цьому процесі країн-партнерів.

Мовлення каналу складається з новин (5 випусків на день), щоденних інформаційних (5 лінійок), щотижневих інформаційно-аналітичних (5 лінійок) програм та ранкового шоу власного виробництва. Також телеканал тимчасово закуповує контент провідних українських медіагруп, але постійно нарощує об’єми власного виробництва.

Для держави телеканал "Дом" є єдиним способом комунікації з її громадянами, що мешкають на тимчасово окупованих територіях, і є одним із ключових інструментів реінтеграції тимчасово окупованих територій України. 

Обидва телеканали ДП "МПІУ" мають єдиний ньюзрум та регулюються законом про іномовлення. Відповідно до частини 3 статті 7 закону України "Про систему іномовлення України": "Програми МПІУ виробляються українською мовою, а також іншими мовами, залежно від доцільності та необхідності використання тієї чи іншої мови для досягнення мети діяльності МПІУ".

Відповідно до частини 8 статті 10 закону України "Про телебачення і радіомовлення": "Обов’язкова частка мовлення державною мовою, в обсязі не менше 75% загальної тривалості всіх передач новин, поширених телерадіоорганізацією у кожному проміжку часу між 07:00 та 18:00 і між 18:00 та 22:00, встановлена частинами 2-4 статті 10 закону України "Про телебачення і радіомовлення", не застосовується до суб’єктів державного іномовлення".

Якщо "Дом" мовить для жителів тимчасово окупованих територій України, то UATV розрахований на зовнішнього глядача. 

UATV — російськомовний канал державного іномовлення України, який адресований широкій іноземній російськомовній аудиторії та покликаний доносити усьому світові об’єктивну, актуальну та цікаву інформацію з України і про Україну з перших вуст. 

Мовлення каналу складається з програм власного виробництва про сьогоднішні події в Україні та на її тимчасово окупованих територіях, про перебіг економічних та інших реформ, здобутки в науці й культурі, про відомих українців і відважних сучасників, про нашу історію, дивовижну природу та туристичні маршрути, а також із закупленого розважального контенту.

Через супутник телеканал UATV охоплює майже 60 країн. 

Країни, в яких канал мовить через кабельних операторів: Азербайджан, Болгарія, Грузія, Ізраїль, Канада, США, Німеччина, Латвія, Молдова, Польща та багато інших.

Будь-які місцеві українські телеканали можуть безкоштовно отримувати для розміщення у своєму ефірі програми виробництва т/к "Дом" та UATV через всеукраїнський проєкт обміну контентом між телекомпаніями Media Change Ukraine

Стежити за новинами телеканалу "ДОМ" можна у соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/kanalDOM/

YouTube: https://www.youtube.com/kanalDOM

Прем'єри випусків новин:

(за київським зимовим часом — UTC+2): 8:00, 11:00, 13:00, 19:30, 22:00;

(за київським літнім часом — UTC+3): 9:00, 12:00, 14:00, 20:30, 23:00.

Україна – наш дім!

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
{-- $relap --}