Молдова

22 липня 2019

Прем'єр Молдови привітала Зеленського з результатами "Слуги народу" на виборах

Прем'єр-міністр Молдови Майя Санду вважає, що переконливі результати партії «Слуга народу» на позачергових виборах до Верховної Ради України свідчать про те, що українці голосували проти корупції.

21 липня 2019

Вибори Верховної Ради у Молдові проходять без порушень і скарг

Громадяни України, які проживають на території Республіки Молдова, включаючи її Придністровський регіону, голосують на позачергових виборах народних депутатів України на двох виборчих дільницях - при Посольстві України в Кишиневі і в Консульстві в місті Бєльци.

20 липня 2019

Реконструкцію двох пунктів пропуску на кордоні з Молдовою завершено на 70%

В Одесі на VІ засіданні Керівного комітету проєкту “Удосконалення інтегрованого управління кордонами на українсько-молдовському кордоні” були презентовані поточні результати модернізації пунктів пропуску зі спільним контролем “Кучурган-Первомайськ” та “Рені-Джурджулешти”.

19 липня 2019

18 липня 2019

Спроби приєднати Молдову до Митного союзу є самогубством – Попеску

Молдова має статус спостерігача в Євразійському економічному союзі (ЄврАзЕС), але не має наміру набувати повного членства у цій організації, адже це суперечить економічним інтересам та реаліям, в яких перебуває країна.

17 липня 2019

Німці назвали Майю Санду джерелом натхнення для жінок у європейській політиці

Прем'єр-міністр Республіки Молдова Майя Санду в рамках свого офіційного візиту до Німеччини зустрілася в Берліні з лідером Християнсько-демократичного союзу (ХДС) Аннегрет Крамп-Карренбауер.

Депутати парламенту Молдови можуть позбутися імунітету – президент

Найближчим часом на вимогу генеральної прокуратури низка депутатів парламенту може позбутися імунітету у зв'язку з поновленням розслідування в рамках кримінальної справи щодо розкрадання більше мільярда доларів з банківської системи країни.

14 липня 2019

13 липня 2019

12 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-