Стефанішина

23 лютого 2021

18 лютого 2021

16 лютого 2021


Стефанішина: Уряд запросив позицію міжнародних партнерів щодо законопроєкту про НАБУ

Кабінет міністрів попросив міжнародних партнерів висловити консолідовану позицію щодо законопроєкту про приведення статусу Національного антикорупційного бюро України у відповідність з вимогами Конституції України.

15 лютого 2021

12 лютого 2021

09 лютого 2021


Міжнародна дорадча група підтримуватиме Україну у реформуванні СБУ – посольство США

Міжнародна дорадча група на зустрічі з віцепрем’єр-міністром України Ольгою Стефанішиною висловила твердий намір підтримувати Україну на всіх етапах реформування Служби безпеки України.

08 лютого 2021

03 лютого 2021

02 лютого 2021

29 січня 2021

28 січня 2021

19 січня 2021

22 грудня 2020


Кулінарний батл: четверо урядовців змагаються у приготуванні борщу

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина і троє міністрів долучилися до кампанії на підтримку номінації “Культура приготування українського борщу” до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.

18 грудня 2020


Євроінтеграція України неможлива без підтримки зі столиць ЄС – Стефанішина

Посли України за кордоном мають просувати європейську інтеграцію нашої країни до Європейського Союзу у столицях країн перебування через долучення України до нових ринків ЄС і міжрегіональних ініціатив.

16 грудня 2020


Україна готова стати ключовим союзником США у Чорному морі - Стефанішина

Україна готова поглибити системну взаємодію зі США, а також з НАТО, ставши їх ключовим союзником у Чорноморському регіоні для більш ефективного реагування на виклики безпеці в регіоні з боку Росії.

15 грудня 2020

14 грудня 2020

13 грудня 2020


Україна готова підписати Угоду про «відкрите небо» на Раді асоціації з ЄС – Стефанішина

11 лютого на засіданні Ради асоціації Україна та ЄС визначать модальності оновлення Угоди про асоціацію, а також завершать процедури для підписання Угоди про Спільний авіаційний простір.

12 грудня 2020


Висновок Венеційської комісії частково врахований у законопроєкті про е-декларації - Стефанішина

Українська влада вже частково врахувала висновок Венеційської комісії щодо розв'язання конституційної кризи в Україні, яка виникла через скасування антикорупційного законодавства рішенням Конституційного суду.


Росія задіє усі можливі інструменти для саботажу суду в Гаазі – Стефанішина

Рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі про початок повноцінного розслідування військових злочинів і злочинів проти людяності в Криму і на Донбасі свідчить про визнання ролі Росії у скоєнні на території України злочинів проти людяності.

11 грудня 2020


Віцепрем'єр про висновки Венеційської комісії: Політичні застереження влади підтвердили

Майже всі політичні застереження української влади щодо рішення Конституційного Суду підтверджені висновком Венеційської комісії, і КСУ буде важко тлумачити його на свою користь.

10 грудня 2020

04 грудня 2020

03 грудня 2020

30 листопада 2020


У Дніпрі відкрили регіональний офіс євроінтеграції

У місті Дніпро відкрився другий в Україні регіональний Офіс євроінтеграції, котрий виступатиме освітнім центром, платформою для розвитку підприємництва, допомагатиме бізнесу вийти на нові ринки та підтримуватиме розвиток зеленої енергетики.

27 листопада 2020

24 листопада 2020


Пропозиції України щодо участі у «Партнерстві розширених можливостей» - на розгляді Президента

Конкретні пропозиції української сторони щодо участі у програмі НАТО «Партнерство розширених можливостей» наразі перебувають на розгляді Президента Володимира Зеленського, які після його схвалення будуть спрямовані в штаб-квартиру НАТО і країнам Альянсу для розгляду і напрацювання вже спільної програми.

19 листопада 2020

17 листопада 2020


Перезапуск ВККС критично важливий заради доброчесних місцевих суддів – Стефанішина

Перезапуск Вищої кваліфікаційної комісії суддів має відбуватися паралельно з напрацювання рішення по виходу з конституційної кризи заради тих доброчесних суддів, які працюють у маленьких містах.

16 листопада 2020

14 листопада 2020


Загрози скасування чи перегляду безвізу України з ЄС зараз немає - Стефанішина

Питання перегляду чи скасування безвізового режиму з Європейським Союзом наразі не стоїть на порядку денному відносин «Україна-ЄС», хоча питання функціонування антикорупційних інституцій було, є і залишається однією із головних умов безвізу.

13 листопада 2020

04 листопада 2020

31 жовтня 2020

30 жовтня 2020


Перегляду умов безвізу з ЄС немає на порядку денному - Стефанішина

Продемонстровані українською владою кроки щодо вирішення ситуації з останніми рішеннями Конституційного Суду свідчать про налаштованість продовжувати реформи й наразі питання щодо перегляду безвізового режиму України з ЄС на порядку денному немає.

29 жовтня 2020

24 жовтня 2020


Саміт Україна-ЄС приніс нову енергетику у двосторонні відносини – Стефанішина

Саміт Україна-ЄС, який відбувся у Брюсселі 6 жовтня, дозволив Україні погодити низку нових важливих політичних рішень з Євросоюзом, що свідчить про нову енергетику у двосторонніх відносинах.

15 жовтня 2020

07 жовтня 2020


Україна зацікавлена в участі у Європейському зеленому курсі - Стефанішина

Україна зацікавлена в участі в ініціативі Європейського зеленого курсу, але нові механізми вуглецевого і нетарифного регулювання мають відповідати Угоді про асоціацію та зобов’язанням України і ЄС у рамках СОТ.

05 жовтня 2020


Єрмак і Стефанішина в Італії обговорили з главою МЗС ситуацію на Донбасі

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина у Римі зустрілася з міністром закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо. У зустрічі також узяв участь керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

23 вересня 2020

10 вересня 2020

08 вересня 2020

07 вересня 2020


Кукурудза і не тільки: Україна прагне ще більше експортувати в Китай - Стефанішина

Україна має намір відновлювати та розширювати експорт сільськогосподарської продукції, залучати китайські інвестиції в сільськогосподарські індустріальні та технопарки в Україні, інфраструктурі та енергетичні проєкти.

04 вересня 2020

03 вересня 2020


Уряд уповноважив Стефанішину підписати із ЄС п’ять додаткових угод

Кабінет міністрів схвалив проєкти п’яти додаткових угод до чинних угод з Європейським Союзом і уповноважив віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгу Стефанішину підписати їх у формі обміну листами.

02 вересня 2020


В Україні створять орган для виконання Угоди про асоціацію України з ЄС

Кабінет міністрів на засіданні 2 вересня ухвалив рішення створити комісію з питань координації виконання Угоди про асоціацію України з ЄС, до складу якої увійде весь уряд на чолі з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем.

21 серпня 2020


Стефанішина провела першу регіональну консультацію щодо оновлення Угоди про асоціацію

Перша регіональна консультація з бізнес-спільнотою щодо оновлення Угоди про асоціацію з ЄС відбулась в Одесі під егідою віцепрем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної.

17 серпня 2020


Стефанішина: Польща буде одним із головних партнерів України з протидії гібридним загрозам

Варшава буде одним з основних партнерів Києва щодо узагальнення досвіду і розробки інструментів стійкості для протидії гібридним загрозам, що здійснюватиметься у рамках Програми розширених можливостей НАТО.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-