Одеса

28 лютого 2020

27 лютого 2020

25 лютого 2020

На Одещині внаслідок падіння дерев пошкоджені понад 100 автівок — ОДА

Одеська облдержадміністрація координує роботу служб з ліквідації наслідків негоди, що спричинила знеструмлення близько двохсот населених пунктів, пошкодження 112 автомобілів унаслідок падіння дерев.

24 лютого 2020

На Одещині долають наслідки негоди - вітер знеструмив 145 сіл

Рятувальники ДСНС в Одеській області та монтери компанії "Одесаобленерго" ліквідують наслідки шквального вітру, що повалив сотні дерев у населених пунктах, знеструмив лінії електропередач, зірвав дахи на 17 будівлях.

20 лютого 2020

Аварія танкера Delfi: прокуратура оголосила підозру капітану

Прокуратура Одеської області повідомила про підозру капітану танкера-бункерувальника Delfi в порушенні правил безпеки руху і експлуатації водного транспорту, що створило небезпеку для життя людей і призвело аварії судна.

19 лютого 2020

На Одеській митниці заблокували ввезення з Туреччини майже 4 тонн прекурсорів

Працівники відділу портового контролю Одеської митниці та Управління СБУ в області викрили і вилучили майже 4-тонний вантаж прекурсорів, доставлений судном з Туреччини на замовлення одного з українських підприємств.

18 лютого 2020

17 лютого 2020

Танкер Delfi може "застрягнути" на пляжі Одеси до курортного сезону

Влада Одеси більше не очікує, що судновласник прибере з пляжної зони до початку курортного сезону аварійний танкер Delfi, який сів на мілину під час шторму в листопаді 2019 року, і прийняла рішення обгородити його буйками та встановити цілодобову охорону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-