Одеса

14 грудня 2019

13 грудня 2019

Керівники одеської ДСНС намагалися знищити документи щодо перевірки у коледжі - СБУ

Служба безпеки України проводить обшуки у службових приміщеннях ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій Одеської області через пожежу в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

ДБР та прокуратура прийшли з обшуками в одеську ДСНС

13 грудня група співробітники ДБР та прокуратури здійснюють слідчі дії у приміщеннях ГУ ДСНС в Одеській області в межах кримінального провадження щодо службового недбальства з боку працівників ДСНС при перевірках стану протипожежної безпеки в будівлі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Пожежа у коледжі: ДБР взялося за чиновників одеського ДСНС

Слідчі Державного бюро розслідувань розпочали розслідування за фактом неналежного виконання посадовцями Одеського ГУ ДСНС своїх службових обов'язків, що призвело до масштабної пожежі в будівлі коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

12 грудня 2019

Пожежа в Одесі: 11 генетичних експертиз планують завершити до кінця місяця

Слідче управління ГУ НП в Одеській області замовило обласному бюро судмедекспертиз здійснити 11 генетичних експертиз щодо тіл жертв пожежі в коледжі. Експерти планують їх завершити до кінця грудня.

Пожежа в Одесі: для упізнання тіл усіх загиблих проводять генетичну експертизу

Поліція завершили першочерговий огляд місця масштабної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, триває генетична експертиза для встановлення осіб загиблих.

Кількість загиблих на пожежі в Одесі зросла до 16

В Одесі продовжуються роботи по розбиранню завалів та демонтажу аварійних елементів конструкцій будівлі коледжа та пошуки загиблих. Виявлено тіла 14 загиблих осіб, дев'ять з них не ідентифіковано.

11 грудня 2019

Розслідування пожеж в Одесі: комітет Ради заслухав МВС і Нацполіцію

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності на засіданні 11 грудня заслухав інформацію керівництва Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції про хід і результати досудових розслідувань проваджень щодо пожеж в Одесі.

В одеському коледжі продовжують пошук тіл жертв пожежі

Будівельники з працівниками ДСНС сьогодні о 12 год. 40 хв здійснили контрольоване обвалювання стіни аварійного флігеля у дворі згорілої будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що дало змогу рятувальникам поновити з 13 год розбір завалів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-