Кримська платформа

18 червня 2021

17 червня 2021


МЗС консолідує зусилля з Кримською платформою для деокупації півострова

Заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова наголосила, що зовнішньополітичне відомство України консолідує зусилля з новоствореною експертною мережею Кримської платформи заради досягнення спільної мети – деокупації Криму.

16 червня 2021


У Зеленського сподіваються на прийняття закону про корінні народи до саміту Кримської платформи

Постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич сподівається, що до 23 серпня, коли відбудеться установчий саміт Кримської платформи, законопроєкт №5506 "Про корінні народи України" буде прийнятий.

09 червня 2021

08 червня 2021


Джапарова обговорила з представником ЄС взаємодію по Кримській платформі

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова обговорила із керуючим директором з питань Росії, Східного партнерства, Центральної Азії, регіонального співробітництва та ОБСЄ Європейської служби зовнішньої діяльності Міхаелем Зібертом взаємодію України та ЄС щодо започаткування і подальшого функціонування Кримської платформи та підготовки до її установчого саміту в Києві 23 серпня.

07 червня 2021


Джапарова розповіла катарському міністру про підготовку саміту «Кримської платформи»

Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова поінформувала державного міністра у закордонних справах Держави Катар Султана бін Саада Аль-Мрейхі про підготовку до інавгураційного саміту "Кримської платформи", окреслила її основні цілі та завдання.

03 червня 2021

31 травня 2021

28 травня 2021

27 травня 2021

25 травня 2021

24 травня 2021

21 травня 2021

20 травня 2021


Саміт Кримської платформи буде серйозним кроком до деокупації півострова - Зеленський

Президент Володимир Зеленський вважає, що створення Кримської платформи буде серйозним кроком уперед у напрямку деокупації півострова, оскільки в ході установчого саміту буде створено постійно діючий офіс і обговорено безпекові ініціативи у Чорноморсько-Азовському регіоні.

19 травня 2021


Кулеба обговорив з прем’єркою Естонії протидію агресії РФ та саміт Кримської платформи

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас ключову увагу під час зустрічі приділили протидії російській агресії та саміту Кримської платформи. 

18 травня 2021


Ескалація РФ можлива перед «Кримською платформою» або зустріччю Зеленського з Путіним - експерт

Загострення ситуації поблизу кордонів України, в окупованій частині на сході і в Криму можна очікувати напередодні можливої ​​зустрічі Володимира Зеленського з Володимиром Путіним, а також на період проведення в серпні цього року "Кримської платформи".


«Люблінський трикутник» сподівається, що саміт «Кримської платформи» наблизить деокупацію

Міністри закордонних справ країн «Люблінського трикутника» – України, Литви та Польщі – вважають, що дії Росії в українському Криму є неприйнятними у сучасному світі та вимагають відповідної реакції міжнародного співтовариства.

15 травня 2021

14 травня 2021

13 травня 2021


Джапарова обговорила з держсекретарем МЗС Естонії підготовку до саміту Кримської платформи

Заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова обговорила з держсекретарем МЗС Естонії Йонатаном Всевіовим питання підготовки до інавгураційного саміту Кримської платформи та можливості залучення естонських науковців та аналітиків до діяльності її експертної мережі.

12 травня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-