Коронавірус

03 березня 2021

02 березня 2021


Відправили зразки за кордон: Степанов розповів, які COVID-штами є в Україні

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні наразі не виявлено нових, мутованих, штамів коронавірусу - британського чи південноафриканського, проте циркулює європейський італійський та іспанський штам.


Попри різке зростання COVID-випадків у Бельгії заперечують початок «третьої хвилі»

Попри різке зростання показника госпіталізації з COVID-19, яке відбулося в Бельгії минулої п’ятниці, провідний вірусолог країни Ів Ван Летем (Yves Van Laethem) не вважає це початком «третьої хвилі» коронавірусу та наголошує на тимчасовому характері сплеску хвороби.


У Харкові директор і 24 медики обласної «інфекційки» зробили COVID-щеплення

Директор Харківської обласної інфекційної лікарні Павло Нартов і 24 медики цього закладу зробили щеплення вакциною CoviShield, третина працівників відмовилася від вакцинації, оскільки вже перехворіли, решта очікують на вакцину інших виробників.


Причину вибуху в COVID-лікарні Запоріжжя визначатимуть до квітня

Спеціалісти Дніпропетровського Науково-дослідного інституту судових експертиз проводять дослідження, що дозволять встановити причину вибуху в реанімаційному відділенні “ковідного” госпіталю Запорізької інфекційної лікарні, в результаті якого загинули 4 особи.


Учені виступають за прискорення вакцинації в Україні

Учені Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського" й Інституту епідеміології та інфекційних хвороб вважають, що темпи вакцинації в Україні занадто низькі, що може призвести до погіршення епідемічної ситуації.


Вінниччина вдруге за тиждень посилила карантин

На Вінниччині через зростання захворюваності на COVID-19 вдруге за тиждень посилили карантинні заходи: з 3 березня дистанційно навчатимуться усі школярі, планові операції та госпіталізації заборонені.

01 березня 2021


Очільниця СОТ закликає потроїти виробництво COVID-вакцин у світі

Новий керівник Світової організації торгівлі (СОТ) закликала країни-члени співпрацювати з фармкомпаніями щодо ліцензування виробництва вакцин проти COVID-19 у країнах, що розвиваються, з метою потроєння світового виробництва препаратів.


У США розпочалися поставки вакцини Johnson & Johnson

Компанія Johnson & Johnson розпочала поставки COVID-вакцини власного виробництва по всій території Сполучених Штатів, суттєво розширивши зусилля уряду щодо вакцинації населення країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-