Президентка Молдови відвідає Україну 12 січня - Жовква

Президентка Молдови відвідає Україну 12 січня - Жовква

Укрінформ
Президент Молдови Мая Санду відвідає Україну 12 січня цього року.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України, дипломатичний радник Президента Ігор Жовква у статті для "Дзеркала тижня".

"Новий рік почнемо з перезавантаження двосторонніх відносин із Молдовою — 12 січня відбудеться офіційний візит до України новообраної президентки Маї Санду, який стане для неї першим із часу обрання", - зауважив він.

Жовква також повідомив, що держави Північної Європи та країни Балтії — надійні союзники України, з якими планують підтримувати динаміку активних контактів і взаємодії.

"Розраховуємо на плідну співпрацю зі Швецією як Діючим головою ОБСЄ у 2021 році, з Норвегією — як непостійним членом Ради Безпеки ООН у 2021–2022 роках. Зберігатимемо динаміку інтенсивних контактів із Литвою — у 2021 році плануємо проведення Ради президентів України та Литовської Республіки", - додав Жовква.

Читайте також: Санду призначила тимчасового прем'єра Молдови

Він також розповів, що важливим стратегічним партнером України залишається Польща і дипломати продовжують тримати курс, спрямований на розвиток міцних економічних, безпекових та політичних відносин між країнами.

Як повідомлялося раніше, Президент Молдови Мая Санду планувала відвідати Україну у січні з першим офіційним візитом як глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-