Україна

03 грудня 2020

02 грудня 2020


Зустрічам Україна-НАТО не заважають суперечки з Угорщиною - Столтенберг

Двостороння суперечка між Угорщиною і Україною добре відома і має бути вирішена на двосторонньому рівні, водночас, НАТО і Україна підтвердили здатність проводити зустрічі міністерського рівня для обговорення спільних проблем.


Кабмін продовжив термін виконання Укрінтеренерго функції постачальника «останньої надії»

Державне підприємство "Укрінтеренерго", на яке покладено функції єдиного постачальника електричної енергії "останньої надії" в Україні, продовжить надавати зазначені послуги щонайменше до кінця 2021 року.


Рада ухвалила закон щодо захисту місцевих бюджетів

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому проєкт закону про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ.


Енергомашспецсталь до кінця року завершить постачання обладнання австрійській компанії

На краматорському ПАТ «Енергомашспецсталь» (ЕМСС) виконується контракт на постачання валків австрійській компанії Primetals Technologies, завершити постачання планується до кінця поточного 2020 року.

01 грудня 2020


Україна та Бразилія домовились про співпрацю в оборонно-промисловій галузі

Перший заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко та заступник міністра оборони Бразилії Маркус Дего Росас Понтіс підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо науково-технічного співробітництва й комерціалізації оборонної продукції.


У жовтні спад у промисловості становив 5% – огляд НБУ

У жовтні 2020 року у порівнянні з жовтнем 2019 року спад у промисловості становив 5,0% на тлі слабкого інвестиційного попиту, уповільнення зростання видатків бюджету на оборону, послаблення зовнішнього попиту на машинобудівну та хімічну продукцію.


Рада планує врегулювати законодавчу колізію щодо статутів ТОВ

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про виключення з Господарського кодексу норми про зазначення у статутах товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю часток їхніх засновників.


Україна і Бразилія розпочали діалог щодо співробітництва в оборонній сфері

Діалог про співробітництво у галузі оборонної промисловості між Україною і Бразилією розпочався сьогодні в рамках офіційного візиту до Києва бразильської делегації, очолюваної заступником міністра оборони Маркусом Дего Росас Понтіс.


Цього дня відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності

1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум, на якому підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою України, за який тоді проголосували 346 народних депутатів.

30 листопада 2020


Україна стала співавтором проєкту рішення ОЗХЗ щодо Сирії через застосування хімзброї

Розгляд державами-учасницями Конвенції про заборону хімічної зброї рішення про застосування щодо Сирії заходів за систематичне порушення норм Конвенції та невиконання рішень директивних органів Організації із заборони хімічної зброї відбудеться наступного року.


Сьогодні в Україні - дощ і мокрий сніг

Синоптики прогнозують 30 листопада в Одеській, вдень і в Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській та Полтавській областях значний мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, подекуди ожеледь.

29 листопада 2020

28 листопада 2020


У Польщі вшанували пам'ять жертв Голодомору

Представники української громади, українські дипломати, духовенство, військовослужбовці, міська влада вшанували у Варшаві, Гданську, Любліні, Кракові та інших містах Польщі пам'ять жертв Голодомору в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-