Україна

20 червня 2021

19 червня 2021

18 червня 2021


Як Україна захищає свій інформпростір від Росії - у Мінреінтеграції назвали дві складові

Росія прагне дестабілізувати ситуацію в українському інформаційному секторі, зокрема намагаючись заглушити сигнали українського мовлення на окупованих територіях, водночас Україна захищає свій інформпростір за допомогою двох складових: безпекової та інформаційної.


Нацбанк посилює нагляд за дотриманням на ринку прав споживачів

Національний банк України визначив порядок нагляду за додержанням учасниками ринку небанківських фінансових послуг законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг та вимог законодавства про рекламу. 


США і Німеччина вкотре висловили підтримку територіальній цілісності України

Заступниця державного секретаря США Венді Шерман та держсекретар в МЗС Німеччини Мігель Бергер в ході зустрічі у Вашингтоні підтвердили підтримку суверенітету та територіальної цілісності України на тлі російської агресії.

17 червня 2021


США мають стати лідером у питанні майбутнього членства України в НАТО – Волкер

США під керівництвом президента Джо Байдена мають перейняти лідерство в питанні майбутнього членства України та Грузії в НАТО, вважає американський дипломат, колишній спецпосланець США з питань України Курт Волкер.


У Польщі викрили контрабандистів, які возили зброю в Україну

Польська прикордонна служба разом з Агентством внутрішньої безпеки і Національною поліцією за активної допомоги Європолу вилучили близько 100 одиниць вогнепальної зброї в ході рейдів проти банди контрабандистів, які постачали зброю у тому числі до України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-