Офіс Президента

04 квітня 2020

03 квітня 2020

02 квітня 2020

У Зеленського відреагували на "плівки Єрмака": Ніхто з відео посади не отримав

Офіс Президента чекає на офіційні результати розслідування справи щодо відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака обговорює зі співрозмовниками нібито питання призначення на державні посади.

Діяльність ОДА оцінюватимуть за новими показниками ефективності

Перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов анонсував розробку концепції оцінки соціально-економічного стану областей та діяльності обласних державних адміністрацій на основі максимально об’єктивних кількісних параметрів.

01 квітня 2020

Брат Єрмака визнає, що це він на "відео Лероса", однак вважає скандал спецоперацією

Брат голови Офісу Президента України Андрія Єрмака Денис Єрмак визнав, що це саме він фігурує на оприлюднених народним депутатом від "Слуги народу" Гео Леросом відео, але вважає це спецоперацією з дискредитації керівника Офісу Президента.

31 березня 2020

27 березня 2020

На Банковій обговорили з представниками ЮНІСЕФ соцпідтримку в умовах пандемії

Заступник керівника Офісу Президента Юлія Соколовська обговорила з представниками соціальних проєктів ЮНІСЕФ шляхи вирішення комплексу соціальних питань, пов’язаних з наслідками поширення на території України Covid-19.

26 березня 2020

Офіс Президента звернувся до мешканців Криму у зв’язку з поширенням коронавірусу

Офіс Президента України закликає мешканців окупованого Росією півострова Крим зв’язку з поширенням коронавірусу дотримуватися правил гігієни та дезінфекції, за можливості – перейти на дистанційну роботу та залишатися вдома.

Заступник Єрмака обговорив протидію коронавірусу з координатором ООН

Заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква обговорив з координатором системи ООН, гуманітарним координатором в Україні Оснат Лубрані питання підтримки України в боротьбі з пандемією коронавірусу.

25 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-