Офіс Президента

23 липня 2021


Консультативна рада розглянула збільшення фінансування програм для ветеранів війни

Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України розглянула питання щодо збільшення фінансування низки програм для ветеранів, зокрема щодо забезпечення житлом захисників України.

20 липня 2021


Сибіга зустрівся зі співзасновницею німецького «Центру ліберальної сучасності»

Заступник керівника Офісу Президента України Андрій Сибіга провів зустріч зі співзасновницею громадської організації «Центр ліберальної сучасності» (м.Берлін, ФРН), директоркою проєктів для Східної та Центральної Європи Марілуїзою Бек.


В ОП обговорили пришвидшення вакцинації та реалізацію проєктів «Великого будівництва»

Ситуацію з готовністю лікарень до прийому COVID-хворих, пришвидшення вакцинації та реалізацію проєктів «Великого будівництва» обговорили на нараді під головуванням заступника керівника ОП Кирила Тимошенка.

16 липня 2021

15 липня 2021

14 липня 2021


ОП: Рішення Верховного Суду щодо Тупицького - спроба зірвати судову реформу

Президент Володимир Зеленський неприємно здивований рішенням Верховного Суду про визнання протиправним його указу щодо скасування призначення Олександра Тупицького суддею Конституційного Суду й неодмінно скористається своїм правом на оскарження.


На Банковій прокоментували ухвалення закону про реформу ВРП

Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк назвав прийняття Верховної Радою закону про реформування Вищої ради правосуддя однією з ключових подій усього політичного сезону і запевнив, що тепер в Україні буде забезпечена реальна судова реформа.

13 липня 2021

12 липня 2021


ОП: Зустріч Зеленського з міністром оборони ФРН не планувалася, тому «її неможливо скасувати»

В Офісі Президента України заявляють, що зустріч глави держави Володимира Зеленського, який перебуває з візитом у Німеччині, з міністром оборони ФРН Аннеґрет Крамп-Карренбауер не планувалася, а всі повідомлення про її скасування є неправдивими.

09 липня 2021


Зеленський провів кадрові зміни в Офісі Президента

В Офісі Президента України відбулися кадрові ротації. Володимир Зеленський звільнив Юрія Костюка з посади заступника керівника ОП і призначив на його місце Олексія Дніпрова. На посаду керівника Апарату Офісу Президента призначена Марія Вітушок.

08 липня 2021


В Офісі Президента обговорили з делегацією ПАРЄ хід реформ в Україні

Заступник керівника Офісу Президента Андрій Сибіга обговорив зі співдоповідачами моніторингового комітету ПАРЄ Алфредом Хеєром (Швейцарія) та Біргіром Торарінссоном (Ісландія) перебіг реформ в Україні.

07 липня 2021

05 липня 2021

01 липня 2021


Як продати земельний пай - в ОП дали покрокову інструкцію

Власники земельних паїв відтепер можуть продати свої земельні ділянки, попередньо перевіривши кадастровий номер, визначивши осіб з переважним правом купівлі, зібравши необхідні документи та проаналізувавши ціну.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-