Віталій Кличко

23 жовтня 2019

22 жовтня 2019

21 жовтня 2019

Євродепутати відвідають Київ після звернення Кличка до "місцевого конгресу" РЄ

Бюро Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи відвідає Київ з метою вивчення відповідності Європейської хартії місцевого самоврядування законодавчих ініціатив із розділення посад міського голови української столиці і голови КМДА.

20 жовтня 2019

19 жовтня 2019

15 жовтня 2019

Гончарук дорікнув Кличку “шпаківнею” на Майдані

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук обговорив із мером Києва Віталієм Кличком та в.о. голови Державної архітектурно-будівельної інспекції Олександром Строкачем подальшу стратегію боротьби з незаконними забудовами у столиці.

Конституційний Суд узявся за чинний закон про столицю - Кличко

Конституційний Суд відкрив конституційне провадження за поданням 51 народного депутата щодо надання офіційного тлумачення Основного закону України у частині здійснення місцевого самоврядування та державної влади в столиці.

НАБУ повідомило про підозру раднику Кличка

Детективи Національного антикорупційного бюро повідомили про підозру у недостовірному декларуванні колишньому народному депутату і раднику мера Києва Віталія Кличка Дмитру Білоцерківцю.

13 жовтня 2019

11 жовтня 2019

10 жовтня 2019

Президент іще думає над звільнення Кличка з посади голови КМДА

Президент Володимир Зеленський підтримує розділення функцій Київського міського голови та голови Київської міської державної адміністрації, але обіцяє ще поспілкуватися з мером столиці Віталієм Кличком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-