Туреччина

16 липня 2019

Рада міністрів ЄС ввела обмеження проти Туреччини за буріння поблизу Кіпру

Рада міністрів ЄС із закордонних справ у понеділок прийняла резолюцію у зв’язку із продовженням турецькою владою дій з незаконного буріння шельфу у територіальних водах Кіпру та вжила конкретні обмежувальні заходи проти Туреччини.

15 липня 2019

Дівчинка, що передчасно народилася в Анталії, вже скоро може повернутися в Україну – консул

Маленька українка, яка з’явилася на світ вагою лише 940 грамів у результаті передчасних пологів у червні поточного року в Анталії, стабільно набирає вагу та вже через 1,5 місяці може поїхати разом з батьками до України.

В Туреччині відзначають День демократії та національної єдності

У Туреччині сьогодні відзначають День демократії та національної єдності, який став національним святом через події трирічної давнини – у ніч проти 16 липня в країні сталася спроба державного перевороту, якій вдалося запобігти.

Google назвала найпопулярніші серед українців напрямки відпочинку

Найбільша кількість українців, які обирають літній відпочинок в Україні, цікавляться курортним містом Бердянськ, розташованим на Азовському узбережжі в Запорізькій області. А лідером зовнішнього туризму стала Туреччина.

Консул України в Анталії розповів про особливості страхування туристів

При плануванні поїздки до Туреччини слід врахувати, що стандартне страхування має деякі обмеження, зокрема часто це пункт про нерозповсюдження дії страхування, у разі виникнення страхового випадку в стані алкогольного сп’яніння.

14 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-