Путін

23 липня 2021


Путін каже про готовність до діалогу з Україною, але цього не видно – Штати в ОБСЄ

Президент РФ Володимир Путін заявив у своїй статті про відкритість Росії для діалогу з Україною та готовність обговорювати найскладніші питання, однак в реальності цього не спостерігається.

22 липня 2021

21 липня 2021

19 липня 2021

18 липня 2021

16 липня 2021

15 липня 2021

14 липня 2021


СКУ вимушено розірвав офіційні зв’язки з українцями в Росії

Світовий конґрес українців (СКУ) 13 липня був вимушений ухвалити рішення призупинити членство усіх своїх складових організацій, а також провідників СКУ у Російській Федерації, щоб захистити українську національну меншину у Росії від репресій Кремля. 

13 липня 2021


Facebook видалив пост посла України з критикою тези Путіна про «один народ»

Соціальна мережа «Фейсбук» визнала пост посла України в Чеській Республіці Євгена Перебийноса із критикою тези президента РФ Володимира Путіна про “один народ” таким, що розпалює мову ворожнечі, та видалила його.


Зеленський - про статтю Путіна: Людина знає українську мову, тож ми все робимо правильно

Президент Володимир Зеленський не мав часу ознайомитися повністю зі статтею Володимира Путіна, але ті частини, які він прочитав, свідчать про неабияку роботу. Президент України готовий надати Путіну матеріали для ще однієї статті і обговорити з ним тези вже оприлюдненої.

12 липня 2021


Трактування історії у статті Путіна не оригінальне - Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що трактування історії Президентом РФ Володимиром Путіним у статті « Про історичну єдність» не відрізняється особливою оригінальністю, бо переписувати історію почали ще російські царі.

09 липня 2021


Байден попередив Путіна, що США готові реагувати на кібератаки – Білий дім

Глава Білого дому поспілкувався телефоном з Володимиром Путіним щодо останніх кібератак проти США та союзних країн та попередив російського лідера, що Сполучені Штати готові вжити необхідних заходів на захист власної інфраструктури.


Навіть після Путіна конфронтація Росії із Заходом триватиме – Chatham House

Незалежно від того, хто буде наступником Володимира Путіна, відносини Росії із Заходом не стануть більш конструктивними, оскільки російські стратегічні цілі, цінності та розуміння міждержавних відносин радикально відрізняються від західних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-