Міноборони

16 серпня 2019

Лозівський завод вводить в оману Президента щодо броні на БТР-4 — Укроборонпром

У державному концерні “Укроборонпром” заявили, що ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод» вводить в оману суспільство і Верховного головнокомандувача ЗСУ у питанні виготовлення корпусів для БТР-4.

15 серпня 2019

Міноборони: Звинувачення у спробах знищити Харківське конструкторське бюро - безпідставні

Звинувачення концерну “Укроборонпром” у тому, що Міноборони своїми рішень нібито створило умови для знищення Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. Морозова є безпідставними.

14 серпня 2019

Укроборонпром звинувачує МОУ у спробі знищити Харківське конструкторське бюро

Міністерство оборони Україно ухвалило низку рішень, які призведуть до знищення одного з підприємств оборонної промисловості - "Харківського конструкторського бюро з машинобудування ім. О.Морозова".

13 серпня 2019

12 серпня 2019

09 серпня 2019

Майже 60% фондів Міноборони вже готові до зими

У Міністерстві оборони України тривають заходи з підготовки казармено-житлового фонду, комунальних споруд до зимового періоду експлуатації. Наразі їх готовність становить майже 60%

07 серпня 2019

02 серпня 2019

Ветерани АТО просять Зеленського перевірити держзакупівлі для армії

Громадська організація колишніх учасників АТО “Мужність” звернулась до Президента України Володимира Зеленського з закликом перевірити діяльність структурного підрозділу Міноборони, який відповідає за закупівлі для армії одностроїв та спорядження.

Суд в Одесі не підтримав позицію Міноборони щодо ділянки аеродрому «Шкільний»

Господарський суд Одеської області не підтримав позицію Міністерства оборони щодо заборони будь-яких дій влади Одеси на ділянці площею 8,5 га, яка де-факто відноситься до території військового аеродрому «Шкільний».

01 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-