Єврокомісія

23 липня 2021


Єврокомісія отримала запит від України про консультації щодо Nord Stream 2

Єврокомісія підтвердила отримання від України офіційного запиту на проведення консультацій у зв’язку з оголошеною домовленістю між США і Німеччиною щодо завершення будівництва російського газопроводу «Північний потік -2».

22 липня 2021


Єврокомісія готова обговорювати з Україною Nord Stream 2 – речник

Єврокомісія взяла до уваги заяву міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби із запитом про консультації навколо проєкту «Північний потік -2», і готова обговорювати цю тему, але поки що в Брюсселі не отримали від України такого формального запиту.

21 липня 2021


Єврокомісія зможе самостійно вносити треті країни до списків з відмивання грошей

Після ухвалення нового регуляторного пакета Єврокомісія отримає можливість самостійно приймати рішення щодо включення третіх країн, що знаходяться за межами ЄС, до «сірого» або «чорного» списку.

20 липня 2021

13 липня 2021


Єврокомісія представила в Києві фінансовий інструмент для покриття інвестиційних ризиків

Європейська комісія представила можливості Європейського фонду для стійкого розвитку (ЕFСD), який призначений для страхування ризиків місцевих та іноземних інвесторів, що вкладають гроші у проєкти розвитку у третіх країнах.

12 липня 2021

03 липня 2021


Єврокомісія допоможе Литві подолати міграційну кризу

Єврокомісія повною мірою солідарна з Литвою, яка постала перед штучно створеною та політично мотивованою міграційною кризою на кордоні з Білоруссю, і готова надати їй всю необхідну організаційну та фінансову допомогу.

30 червня 2021

29 червня 2021


Лікування СOVID-19: Єврокомісія додала у список п'ять медпрепаратів

Європейська комісія оголосила про включення п’яти перспективних препаратів до потенційного портфоліо лікувальних засобів проти СOVID-19, а також про намір розширити портфоліо принаймні до 10 таких лікувальних препаратів проти коронавірусу вже до жовтня.


Авіаперевізники мають дотримуватися норм ЄС щодо захисту прав пасажирів - Єврокомісія

Всі авіаперевізники, що здійснюють пасажирські операції, мають дотримуватися законів ЄС у сфері захисту прав споживачів, у тому числі на випадок скасування рейсів в умовах кризи COVID-19.

25 червня 2021


ЄС розмовлятиме з Росією з позицій економічної сили – президентка Єврокомісії

Глави держав та урядів Євросоюзу погодилися щодо довгострокового стратегічного підходу по відношенню до Росії і мають намір будувати ці відносини з позицій економічної сили, захищаючи свої цінності та просуваючи власні інтереси.

22 червня 2021

17 червня 2021


Європейська комісія провела дистанційний аудит українських ягід

Генеральний директорат з питань безпечності харчових продуктів та охорони здоров’я Європейської комісії завершив дистанційний аудит системи державного контролю за мікробіологічним забрудненням ягід, які експортуються до ЄС. До сфери аудиту потрапили лохина, малина та чорниця.

04 червня 2021


Єврокомісія веде розслідування проти Facebook щодо правил конкуренції

Європейська Комісія оголосила сьогодні про початок формального розслідування проти Facebook у зв’язку із ймовірними порушеннями правил справедливої конкуренції у сфері реклами та реалізації певних програмних продуктів.

03 червня 2021


Єврокомісія презентувала план економічного відродження для Молдови

Європейська комісія оголосила сьогодні план економічного відродження після кризи COVID-19 для Республіки Молдова, який передбачає надання країні протягом трьох років 600 млн євро макрофінансової допомоги, кредитів та грантів.

02 червня 2021


Білл Гейтс започаткував пілотний «зелений» проєкт із Єврокомісією

Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн та Білл Гейтс, як засновник організації «Проривна енергія», оголосили сьогодні про започаткування пілотного проєкту «Каталізатор проривної енергетики» для мобілізації інвестицій у критично важливі кліматичні технології та переходу у майбутньому до кліматично-нейтральної економіки.

31 травня 2021


Єврокомісія уточнила рекомендації щодо спрощення поїздок для власників цифрових COVID-сертифікатів

Європейська комісія оприлюднила уточнені рекомендації для спрощення поїздок територією ЄС в умовах пандемії, зокрема щодо порядку застосування цифрових COVID-сертифікатів ЄС.


Україна, Грузія та Молдова просять Єврокомісію допомогти з COVID-вакцинами

У рамках нещодавно започаткованого тристороннього формату посиленої співпраці з європейської інтеграції між Україною, Грузією та Молдовою глави урядів трьох країн підписали спільне звернення на адресу президента Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн щодо забезпечення вакцинами проти COVID-19.

29 травня 2021


Єврокомісія почала діалог із TikTok, аби та усунула порушення прав споживачів

Європейська комісія у взаємодії з мережею національних мереж захисту споживачів країн ЄС розпочала 28 травня формальний діалог з мережею TikTok для огляду її комерційних практик та мережевої політики.

28 травня 2021

27 травня 2021

24 травня 2021


Єврокомісія вітає Україну з відкриттям ринку землі і продовжуватиме підтримку реформи

Європейська Комісія, яка допомагає Україні у процесах земельної реформи, вітає відкриття ринку землі, що відбудеться в Україні з 1 липня поточного року, і висловлює намір продовжувати надавати допомогу у всіх вимірах та подальших кроках земельної реформи.

21 травня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-