Єврокомісія

16 вересня 2020


Економіка ЄС до 2030 року спроможна зменшити обсяг викидів до 55% - Урсула фон дер Ляєн

Сучасний рівень технологій та досвід "зеленої" трансформації економіки може дозволити Євросоюзу збільшити амбітну мету щодо скорочення шкідливих викидів з 40 до 55 відсотків вже до 2030 року.


Жоден трубопровід не змінить “отруйну” поведінку Росії – Урсула фон дер Ляєн

Наміри європейців знайти точки дотику з Росією, як і проєкти будь-яких трубопроводів, не здатні змінити агресивну поведінку Росії, в якій отруєння Олексія Навального стало лише одним із проявів загальної тенденції.

12 вересня 2020

10 вересня 2020


В Єврокомісії обіцяють не “гальмувати” з погодженням санкцій проти режиму в Білорусі

ЄС має широку політичну згоду навколо питання щодо застосування санкції проти представників білоруської влади, які несуть відповідальність за масові порушення прав людини та насильство проти учасників мирного протесту

09 вересня 2020


Європа має найвищі шанси отримати безпечну вакцину проти COVID-19 – фон дер Ляєн

Європейці зараз мають найвищі шанси вже невдовзі отримати безпечну та ефективну вакцину від коронавірусу, адже Єврокомісія завершила процес попередніх переговорів вже з шістьма провідними фармакологічними компаніями щодо вакцини.

05 вересня 2020

02 вересня 2020


Єврокомісія відреагувала на обмеження щодо в'їзду від Угорщини

Єврокомісія у зв’язку із запровадженням Угорщиною нових обмежень на в’їзд до країни в рамках боротьби з коронавірусом направила угорському уряду лист із попередженням про неприпустимість дискримінації європейців за ознакою громадянства.

01 вересня 2020

31 серпня 2020

24 серпня 2020


Єврокомісія схвалила пропозиції щодо посилення торгівлі з Україною

Європейська комісія ухвалила пакет пропозицій, спрямованих на збільшення торгівлі між Європейським Союзом і країнами, які використовують конвенцію Пан-Євро-Мед, серед яких і Україна, для допомоги в економічному відновленні після пандемії коронавірусу.

21 серпня 2020

12 серпня 2020

10 серпня 2020

09 серпня 2020

01 серпня 2020

29 липня 2020


Стимулювання економіки: Петрашко обговорив співпрацю з представником Єврокомісії

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко обговорив з представником Єврокомісії Катериною Матерновою співпрацю щодо стимулювання економіки України.

25 липня 2020

23 липня 2020


Єврокомісія очікує, що законопроєкт "Про публічні закупівлі" не порушить Угоду про асоціацію

Європейська сторона сподівається, що Україна буде дотримуватися умов двосторонньої Угоди по асоціацію з ЄС в рамках опрацювання прийнятого у першому читанні законопроєкту "Про публічні закупівлі", який передбачає локалізацію виробництва на підприємствах вітчизняної промисловості.

17 липня 2020


Українці Європи звернулись до голови Єврокомісії щодо протидії російській пропаганді

Європейський конгрес українців та українські громадські організації в країнах Євросоюзу підписали звернення до голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн щодо недопущення спроб російської пропаганди дискримінувати українців в ЄС.

16 липня 2020


Сезонна праця під час коронакризи: Єврокомісія підготувала інструкції

Сезонні працівники як громадяни ЄС, так і громадяни третіх країн, мають право працювати в країнах Євросоюзу навіть в умовах кризи COVID-19 та можуть розраховувати на захист власних трудових і соціальних прав.

10 липня 2020


Єврокомісія готується до економічних потрясінь після завершення Brexit

Європейська Комісія оприлюднила рекомендації країнам-членам та європейському бізнесу, щоб допомогти підготуватися до економічних потрясінь та випробувань, що настануть після 31 грудня, коли завершиться перехідний період в процесі виходу Великобританії з Євросоюзу.


Єврокомісія: Україна дотримується показників, необхідних для безвізу

Україна здійснила кроки, що були визначені у другій доповіді щодо Механізму призупинення візового режиму та продовжує дотримуватися показників, що є необхідними для візової лібералізації з Євросоюзом.


ЄС визначив Україну пріоритетним партнером своєї водневої стратегії — Кулеба

Завдяки своєму потенціалу у виробництві та транспортуванні водню, Україна названа пріоритетним партнером ЄС у реалізації Європейської водневої стратегії та постачанні новітнього енергетичного ресурсу на європейський ринок.

09 липня 2020

07 липня 2020

06 липня 2020


Єврокомісія дає €75 мільйонів німецькій компанії на розробку вакцини від коронавірусу

Єврокомісія оголосила у понеділок про виділення Європейським Інвестиційним банком кредиту на 75 мільйонів євро для фармакологічної німецької компанії CureVac для розробки та виробництва перспективної вакцини проти COVID-19.

03 липня 2020

02 липня 2020

20 червня 2020


Європарламент затвердив доповідь щодо принципів розвитку Східного партнерства

Європарламент під час пленарного засідання у Брюсселі 19 червня затвердив доповідь литовського депутата Пятраса Ауштрявічуса, яка містить рекомендації Єврокомісії та Європейській Раді в контексті розвитку Східного партнерства.

16 червня 2020

11 червня 2020


Єврокомісія продовжує обмеження на "несуттєві" подорожі у ЄС до кінця червня

Єврокомісія рекомендує країнам Шенгенської зони і асоційованим Шенгенським країнам розпочати поступове та скоординоване скасування обмежень на «несуттєві» подорожі (туристичні або такі, що не пов’язані із професійною необхідністю) після 30 червня.

09 червня 2020


Рада ЄС схвалила мобілізацію €36 мільярдів на підтримку партнерів у боротьбі з COVID-19

Рада ЄС підтримала пропозицію Єврокомісії щодо глобальної відповіді на коронакризу від «Команди Європи» та мобілізації €36 млрд для допомоги країнам-сусідам та партнерам, зокрема, в Африці.

04 червня 2020


Єврокомісія виділяє €300 мільйонів для міжнародного Альянсу вакцинації

Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн взяла участь у роботі Глобального саміту вакцинації та оголосила про виділення суми у 300 мільйонів євро на підтримку діяльності міжнародного Альянсу вакцинації (Gavi) на період 2021-25 років.

03 червня 2020


Єврокомісія планує направити €11,5 мільярда на підтримку сусідів

Єврокомісія пропонує скорегувати Багаторічну фінансову перспективу ЄС на 2014-2020 роки та дозволити додаткові витрати у 11,5 млрд євро на подолання наслідків кризи, що спричинена коронавірусом, вже у бюджеті поточного року.

30 травня 2020

29 травня 2020

28 травня 2020

27 травня 2020


Єврокомісія пропонує створити фонд відновлення економіки у €750 мільярдів

Ситуація, яка складається на спільному ринку ЄС внаслідок удару пандемії коронавірусу, потребує масштабних інвестицій та рішучих фінансових заходів, виходячи з чого Єврокомісія запропонувала пакет відновлення європейської економіки в обсязі 750 мільярдів євро.

26 травня 2020


Євродепутати вимагають рішучої реакції на порушення верховенства права в Польщі

Депутати Європарламенту з Комітету із громадянських свобод, які провели 25 травня зустріч у режимі телеконференції, висловили занепокоєння систематичними атаками проти судової незалежності та діяльності демократичних інституцій у Польщі.

20 травня 2020

18 травня 2020


Кримські татари зазнають утисків та переслідувань на окупованому півострові - Єврокомісія

Депортація кримських татар, яка відбулася 76 років тому, є дуже сумною і трагічною сторінкою історії, яка набула нового розвитку після незаконної анексії Криму Російською Федерацією.

13 травня 2020


Рекомендації Єврокомісії щодо пом'якшення обмежень не стосуються зовнішніх кордонів ЄС

Оприлюднені 13 травня пропозиції Єврокомісії щодо поновлення транскордонного руху після пом'якшення карантинних заходів на цьому етапі не стосуються зовнішніх кордонів ЄС, оскільки це питання має вирішуватися після відновлення руху в європейських країнах та в межах Шенгенської зони.


Єврокомісія запропонувала систему ваучерів для компенсації невикористаних турпослуг

Європейська Комісія рекомендує запровадити систему ваучерів, які туристичні та транспортні компанії можуть пропонувати споживачам за невикористані послуги як безготівкову компенсацію.


Туристичний сезон у Європі цього літа відбудеться, але не для всіх – єврокомісар

Євросоюз рекомендує 27 країнам-членам знову відкрити внутрішні кордони, щоб запобігти банкрутству туристичної галузі, частка якої становить 10% ВВП і 12% робочих місць ринку зайнятості спільноти. Водночас національні уряди самостійно вирішуватимуть, як захистити свою територію і населення.

11 травня 2020


Єврокомісія зменшить адмінтиск на бізнес в ЄС

В умовах економічної та соціальної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, Єврокомісія має намір спростити адміністративні правила та зменшити регуляторне навантаження на громадян та на бізнес.


Єврокомісія попередила європейців про ймовірну "другу хвилю" коронавірусу

Єврокомісія спільно із країнами-членами вживає заходи для зміцнення системи медичного спостереження і контролю, а також опрацьовує шляхи комунікації з населенням, оскільки кожен європеєць має усвідомити, що «друга хвиля» коронавірусу можлива.

09 травня 2020

08 травня 2020


У ЄС розробили правила професійної кваліфікації для медиків-іноземців

З огляду на брак медичного персоналу Єврокомісія розробила практичні інструкції, які мають допомогти країнам ЄС прискорити процедуру визнання професійної кваліфікації медичного персоналу з інших країн.

05 травня 2020


Мер Праги 6 звернувся до голови ЄК із закликом засудити дії Росії

Очільник району Прага 6, одної з частин столиці Чеської Республіки, Ондржей Коларж звернувся з відкритим листом до президента Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн з проханням засудити напади Росії на державу-члена Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-