Під час акцій на підтримку Навального поліція застосовує невиправдану жорстокість

Під час акцій на підтримку Навального поліція застосовує невиправдану жорстокість

Відео
Укрінформ
Сьогодні на акціях солідарності з опозиціонером Олексієм Навальним, який голодує в колонії, вимагаючи допустити до нього цивільного лікаря, вже затримано 285 осіб. 

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на правозахисний портал ОВД-инфо.

Напередодні соратники Навального оголосили, що акції на підтримку його вимог пройдуть у більшості великих міст Росії, включаючи Петербург і Москву. Акція була призначена на 19:00 за місцевим часом. Тому в східних регіонах Росії вона вже давно закінчилася. І зараз починається в містах європейської частини РФ.

Російські правозахисники фіксують невиправдано жорсткі затримання на акціях.

Останні два дні в багатьох містах РФ проходили обшуки і затримання опозиціонерів та журналістів.

Читайте також: Навального в колонії відвідали лікарі не «із системи» - омбудсмен РФ

Навальний кілька тижнів скаржиться на біль у спині та ногах. З 31 березня він оголосив голодування, вимагаючи допустити до нього незалежних лікарів. Його лікарі 15 квітня повідомили про «різко негативну» динаміку аналізів політика, що, на їхню думку, може призвести до ниркової недостатності і важких патологій серцево-судинної системи. У ФСВП стверджують, що Навальний знаходиться в задовільному стані.

Читайте також: Штати обіцяють «без вагань» покарати Росію, як з Навальним щось станеться

18 квітня Навального перевели з виправної колонії №2 у Покрові Владимирської області в лікарню для в'язнів на території ВК-3 у Владимирі. Адвокат політика Вадим Кобзєв говорив, що Навальний знаходиться в одиночній камері туберкульозної лікарні. Кобзєв стверджував, що медсестри зробили кілька спроб, щоб поставити Навальному крапельницю з глюкозою, через що у нього «всі руки поколоті та в синцях».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-