У Німеччині з молотка пішло поселення за €140 тисяч

У Німеччині з молотка пішло поселення за €140 тисяч

Укрінформ
У Німеччині в суботу, 9 грудня, відбувся незвичний аукціон: на ньому продали невелике поселення Альвіне у 120 кілометрах від Берліна, у федеральній землі Бранденбург, яка раніше входила до складу соціалістичної НДР.

Про це повідомляє DW.

Лот дістався анонімному учасникові торгів за 140 тисяч євро, передає агенція новин AFP. Населення Альвіне складає 20 осіб переважно пенсійного віку.

Покупець робив пропозицію телефоном, тоді як початкова ціна, виставлена аукціонним домом Karhausen, становила 125 тисяч євро. До возз'єднання Німеччини у 1990 році вся нерухомість в Альвіне належала місцевій фабриці. Вона закрилася у 1991 році. Ще в 2000 році "хутір" продали приватному інвесторові - двом братам - за "символічну одну німецьку марку". Утім, їм не вдалося дати лад десятку будівель, комор та гаражів у поселенні, яке залишила молодь та де немає магазину та громадського транспорту. На продаж його виставили після смерті одного з братів.

Читайте також: Картину Леонардо да Вінчі купив на аукціоні саудівський принц

Бургомістр міста Юбігау-Варенбрюк, частиною якого є Альвіне, Андреас Клаус (Andreas Klaus) зазначив: "Люди на економічно недорозвинених територіях почуваються наодинці зі своїми проблемами". У землях колишньої НДР показник ВВП на душу населення у 2015 році становив 67 відсотків від показника західних земель.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-