Німеччина

01 квітня 2020

Українцям, яким у ФРН відмовилися продовжити візи, треба звернутися повторно – посольство

Посольство України в Німеччині радить українцям, яким німецькі відомства відмовили у продовженні дії візи, звернутися до них повторно і вказати, що причиною їхньої затримки у ФРН є тимчасове припинення регулярного сполучення з Україною через пандемію коронавірусу.

31 березня 2020

Берлін і Париж закликали окупантів надати доступ в ОРДЛО міжнародним організаціям

В умовах епідемії коронавірусу ще більш нагальним стає припинення вогню на Донбасі та надання безперешкодного доступу співробітникам міжнародних безпекових і гуманітарних організацій.

Тяжкохворих французів з COVID-19 евакуюють до лікарень сусідніх країн

Франція, яка зіткнувшись з проблемою нестачі місця для пацієнтів, що потребують інтенсивної терапії, перевозить хворих з центрів епідемії до реанімацій у менш постраждалих регіонах та в сусідніх країнах. Відповідні угоди укладені з Німеччиною, Люксембургом та Бельгією.

30 березня 2020

Аналітик підрахував, скільки "Газпром" вже витратив на "Північний потік"

Вартість проєкту "Північний потік" з врахуванням не лише двох підводних гілок-газопроводів Балтійським морем, а й сухопутного газотранспортного коридору, яким природний газ йде з півострова Ямал до Німеччини, може становити близько $100 мільярдів.

29 березня 2020

27 березня 2020

Німеччина виділяє найбільшу в історії допомогу бізнесу - 156 мільярдів

Німецький бундесрат, представництво 16 федеральних земель, схвалив 27 березня виділення багатомільярдного пакету допомоги національній економіці в умовах кризи, спричиненої поширенням коронавірусу.

Куди звертатися українцям після закінчення дозволу на перебування у ФРН – роз’яснення МЗС

Громадяни України у разі закінчення терміну дії візи, дозволу на перебування в Німеччині або терміну перебування у рамках безвізового режиму мають звернутися до відповідних відомств у справах іноземців за місцем своєї реєстрації у ФРН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-