Санкції

16 липня 2019

Туреччина розробляє шельф у Середземному морі попри "кіпрські" санкції ЄС

Санкції, введені вчора Радою ЄС щодо Туреччини, через її геологорозвідувальні роботи в районі Кіпру, не варті серйозного ставлення, Анкара відправить у Середземне море ще один корабель геологічної розвідки.

Рада міністрів ЄС ввела обмеження проти Туреччини за буріння поблизу Кіпру

Рада міністрів ЄС із закордонних справ у понеділок прийняла резолюцію у зв’язку із продовженням турецькою владою дій з незаконного буріння шельфу у територіальних водах Кіпру та вжила конкретні обмежувальні заходи проти Туреччини.

15 липня 2019

ЄС не проти, якщо до торговельної програми з Іраном приєднається більше країн

Збереження «ядерної» угоди з Іраном в рамках Спільного всеосяжного плану дій було в центрі уваги під час зустрічі європейських міністрів закордонних справ, при цьому до програми розвитку торгівлі в рамках цього документу можуть приєднатися представники третіх країн.

14 липня 2019

11 липня 2019

Суд ЄС пояснив рішення щодо скасування санкцій проти Януковича і К°

Рішення Суду ЄС щодо зупинення санкцій проти президента-втікача Віктора Януковича та його оточення були викликані недостатністю свідчень щодо дотримання під час порушеного проти них кримінального розслідування фундаментальних прав, зокрема, права на ефективний правовий захист.

10 липня 2019

09 липня 2019

США ввели санкції проти членів парламенту Лівану

Міністерство фінансів США оголосило про введення санкцій проти двох членів парламенту Лівану, а також високопоставленого чиновника служби безпеки країни через їхню участь у злочинній активності Хізбалли й Ірану.

06 липня 2019

Порошенко: Європейські партнери мають посилити санкційний тиск на Росію

Керівництво України та ЄС на саміті 8 липня мають не просто підтвердити спільне прагнення до солідарності у контексті російської агресії на Донбасі, має бути визначена стратегія нарощення санкційного тиску, ширша за обсягом і ефективніша за змістом.

04 липня 2019

03 липня 2019

США ввели санкції проти Куби через оборудки з венесуельською нафтою

Офіційний Вашингтон оголосив про запровадження санкцій проти кубинської державної компанії Cubametales, яка намагалася обійти запроваджені раніше обмеження щодо продажу режимом Мадуро венесуельської нафти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-