Санкції

13 листопада 2019

12 листопада 2019

11 листопада 2019

Рада ЄС продовжила санкції проти Венесуели

Рада міністрів ЄС із закордонних справ, засідання якої розпочалося у понеділок в Брюсселі, ухвалила рішення продовжити цільові санкції проти Венесуели ще на рік, до листопада 2020 року.

08 листопада 2019

07 листопада 2019

Бундестаг уночі обговорить захист Nord Stream 2 від санкцій

Депутати німецького парламенту вночі обговорюватимуть два питання, пов’язані з Nord Stream 2: захист газопроводу від політики санкцій та внесену урядом поправку до закону, який імплементує Директиву ЄС щодо внутрішнього ринку природного газу.

06 листопада 2019

05 листопада 2019

США ввели нові санкції проти Венесуели

Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США оголосив про запровадження санкцій проти п'яти високопосадовців уряду Венесуели, пов'язаних з корупційними схемами, а також придушенням протестів опозиції.

Швеція підтримує продовження санкційного тиску на Росію

Позиція Швеції щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України, збереження проблематики окупованого Росією Криму на міжнародному порядку денному та продовження санкційного тиску на РФ є незмінною.

04 листопада 2019

01 листопада 2019

США розширили санкції проти Ірану

США ввели санкції проти будівельного сектора Ірану. Також в санкційний список потрапили чотири види матеріалів, які використовуються для ядерної і ракетної програм Тегерана.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-