Росія

20 лютого 2020

Кримські татари були готові зі зброєю в руках захищати півострів у 2014 році — Джемілєв

У драматичні дні кінця лютого 2014 року, коли над Кримом літали російські літаки, а через Керченську протоку переправлялися колони з російськими танками і солдатами, кримські татари були готові зі зброєю в руках захищати Крим.

Росія проводить на Донбасі збори з командирами батальйонів — розвідка

Під керівництвом штабу Південного військового округу ЗС РФ на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях проводяться збори з командирами батальйонів (дивізіонів) російських окупаційних військ.

МЗС Естонії закликало Росію припинити агресію проти України

Міністерство закордонних справ Естонії в день початку російської агресії проти України закликало Росію підтримати зусилля України щодо зупинки війни, припинивши вогонь на лінії зіткнення, припинити окупацію і втручання в справи України.

Україна нагадує світу про злочини Росії-окупанта і закликає посилити на неї тиск

МЗС закликає міжнародне співтовариство до посилення політико-дипломатичного й економічного тиску на РФ з метою припинення нею збройної агресії проти України та повернення Росії у міжнародне правове поле.

19 лютого 2020

Франція закликає Росію застосувати “потужний вплив” на збройні формування в ОРДЛО

Франція висловлює розчарування у зв'язку з інтенсивними бойовими діями 18 лютого на сході України та закликає Росію забезпечити припинення вогню з боку підконтрольних їй збройних формувань.

"12 кроків": німецький експерт не виключає, що аналітики з Росії радились із Кремлем

Нова ескалація на Донбасі, зокрема події 18 лютого, демонструє невиконання основних, безпекових вимог Мінського процесу, що робить украй нереалістичним проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях восени цього року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-