Росія

25 червня 2019

ПАРЄ ухвалила резолюцію, яка дозволяє Росії повернутися в організацію

ПАРЄ ухвалила резолюцію та внесла зміни до регламенту, що може ускладнити або заблокувати накладання санкцій на російську делегацію та забезпечити її повернення до Асамблеї без виконання міжнародних зобов’язань.

24 червня 2019

Мей підтримала повернення Росії до ПАРЄ

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей схвалила зняття санкційного тиску з делегації РФ у ПАРЄ, оскільки, на її думку, це дозволить "покарати Росію за порушення нею прав людини".

Росія частково дозволила транзит українських товарів

Володимир Путін вніс поправки до свого указу, якими дозволив автомобільний і залізничний транзит українських товарів через територію РФ при наявності на транспортних засобах і товарах пломб, що використовують технологію ГЛОНАСС, російського аналога GPS.

Повернення Росії: Ємець показав розклад сил у ПАРЄ

Чітко видно, як делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи поділилися на прихильників і противників повернення Росії до Асамблеї, але українська делегація в ПАРЄ має декілька варіантів протидії російському реваншу.

Українська делегація заявляє про грубе порушення регламенту президентом ПАРЄ

Українська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи формує юридичну позицію у зв'язку із можливим порушенням президентом ПАРЄ норм регламенту та протиправного внесення змін до порядку денного засідання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-