Посольство

20 квітня 2021


У Румунії український дипломат обговорив потреби українців повіту Ясси

Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Паун Роговей під час робочого візиту до повіту Ясси обговорив потреби місцевої української громади та перспективні проєкти за участю Союзу українців Румунії, регіональної й місцевої влади та посольства України.


Посольство України анонсувало конференцію щодо поширення української літератури в Кувейті

Посольство України в Кувейті у співпраці з Українським інститутом книги проведуть 25 травня об 11:00 zoom-конференцію, присвячену перспективам виходу української літератури на книжковий ринок Кувейту.

19 квітня 2021


Бібліотеці в Мінську передали видання Конституції Пилипа Орлика білоруською мовою

Посол України Ігор Кизима за участі представників української громади передав Центральній науковій бібліотеці ім.Якуба Колоса НАН Білорусі екземпляр перекладу білоруською мовою Конституції Гетьмана України Пилипа Орлика.

18 квітня 2021

17 квітня 2021


Українська діаспора в Аргентині долучилася до глобальної екологічної акції

Українська центральна репрезентація в Аргентині (УЦР) на чолі з Заступником голови Марією Зінько та працівники посольства України на чолі з тимчасовим повіреним Валерієм Олефіром висадили дерева в рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети».

16 квітня 2021

14 квітня 2021


Представники української спільноти Кенії висадили саджанці екзотичних дерев

Актив української спільноти в Найробі, посольство України в Кенії та представники програми ООН доєдналося до глобальної кампанії Greening of the Planet («Озеленення планети»), висадивши в міському парку «Карура форест» три саджанці екзотичних дерев.


Посол України: Ми закликали українців вказати національність під час перепису населення в Чехії

Посольство України в Чехії разом з українськими діаспорними організаціями розпочало інформаційну кампанію, щоб переконати українців Чехії відзначити свою національність у весняному переписі населення та зазначати рідною мовою українську.


У Лівані висадили дерева та кущі в Українському парку

Представники української громади та ліванського клубу випускників українських закладів освіти разом з працівниками посольства України в Лівані долучилися до всесвітньої акції «Озеленення планети», висадивши 14 саджанців сосни, оливкових дерев, бузку та кущів в Українському парку.

13 квітня 2021


Український дипломат зустрівся з головою Союзу українців Румунії

Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Паун Роговей під час робочого візиту до повіту Марамуреш зустрівся з головою Союзу українців Румунії, депутатом парламенту Румунії від української національної меншини Миколою Петрецьким.


Українці у Нідерландах долучилися до акції «Озеленення планети»

Посольство України в Нідерландах доєдналося до глобальної кампанії «Озеленення планети» – українські дипломати разом з вчителями та учнями місцевої української школи «Веселка» висадили рослини у подвір’ї посольства в Гаазі та на території школи у Вобургу.


Представники української громади Аргентини отримали державні нагороди України

Тимчасовий повірений у справах України в Аргентині Валерій Олефір вручив державні нагороди представникам місцевої української громади – заступниці голови Української центральної репрезентації Мірії Христині Зінько та президенту філії Авежанеда товариства «Відродження» Константіно Голіку.

12 квітня 2021


Українці в Кувейті висадили дерева на алеї українсько-кувейтської дружби

Активісти української діаспори та члени сімей українських дипломатів у Кувейті взяли участь в акції з висадки дерев в національному заповіднику в районі Джагра, організованій посольством України в Державі Кувейт.

10 квітня 2021

09 квітня 2021


Посол України в Албанії обговорив питання обміну студентами та викладачами

Посол України в Албанії Володимир Шкуров обговорив з ректором Тиранського державного університету Артаном Ходжа можливість здійснення обміну студентами та викладачами, а також викладання в Київському та Тиранському університетах української та албанської мов.


Посол України оглянув у музеї в Кувейті стенд, присвячений Лобановському

Посол України в Державі Кувейт Олександр Балануца 8 квітня оглянув у приватному музеї футболу стенд, присвячений українському тренеру Валерію Лобановському, який жив і працював в Кувейті у 1994-1996 роках.

08 квітня 2021


Посольство України в Латвії відвідали представники ЗСУ

Посольство України в Ризі 7 квітня відвідали представники Збройних Сил України, посол Олександр Міщенко детально поінформував їх про політичну підтримку та гуманітарну допомогу, яку надає Латвія Україні в умовах збройної агресії Росії.


МЗС України підтримало українську діаспору Латвії у протидії проросійській ОУТЛ

Міністерство закордонних справ України підтримало посольство України та патріотичні діаспорські організації українців Латвії у протидії проросійському й антиукраїнському «Об'єднанню українських товариств Латвії» на чолі з Іриною Дукуле.

07 квітня 2021


Посол України резюмував проєкти просування української літератури у Кувейті

Посол України в Кувейті Олександр Балануца 7 квітня резюмував Генеральному директору кувейтського видавництва That Al-Salasil С. Аль-Мансуру проєкти посольства у сфері книговидання та просування української літератури в Кувейті.  

06 квітня 2021

05 квітня 2021

02 квітня 2021


У Кувейті запланували випустити книгу про видатного українського тренера

Посол України в Кувейті Олександр Балануца 1 квітня під час зустрічі з кувейтськими колегами Валерія Лобановського обговорив концепцію арабськомовної книги спогадів про видатного українського тренера.


Посольство України підготувало пам’ятки щодо працевлаштування українців у Фінляндії

Посольство України у Фінляндії у зв’язку з початком періоду сезонних робіт випустило для українських громадян дві пам’ятки щодо працевлаштування, щоб допомогти зрозуміти специфіку фінського законодавства, а також упередити можливі небезпечні та прикрі ситуації.

01 квітня 2021


Консульський прийом громадян призупинило посольство України в Сербії

Посольство України у Республіці Сербія призупиняє прийом громадян в консульському підрозділі з 1 до 14 квітня у зв’язку з підтвердженими випадками захворювання на COVID-19 серед колективу дипустанови. 

31 березня 2021


Посол України обговорив відкриття у Кувейті меморіальної дошки та монумента Лобановському

Посол України в Кувейті Олександр Балануца обговорив з кувейтськими чиновниками проєкт встановлення меморіальної дошки та монумента на честь видатного українського тренера Валерія Лобановського, який жив та працював в Кувейті в 90-х роках минулого століття.


Посольство України у Франції призупинило прийом громадян в консульському відділі

Посольство України у Франції у зв’язку з підтвердженими випадками захворювання на COVID-19 серед колективу посольство тимчасово призупинило прийом громадян в консульському відділі, починаючи з 31 березня.

30 березня 2021


Посол України в Таїланді попередньо домовився про візит тайських туроператорів

Посол України в Таїланді Андрій Бешта попередньо домовився про візит групи тайських туроператорів в Україну для ознайомлення з туристичним потенціалом та популярними маршрутами в нашій країні.


Актори Українського театру у Фінляндії отримали нагороди від посла України

Посол України у Фінляндській Республіці Ольга Діброва з нагоди Міжнародного дня театру привітала творчі колективи Українського театру у Фінляндії та новоствореної філії театру у м. Турку з професійним святом, а також вручила почесні відзнаки акторам вистави «Зона».  

29 березня 2021


В Алжирі провели день традиційних ремесел та національної кухні України

В Алжирі у приміщенні благодійної асоціації Caritas 27 березня за організаційного сприяння активу української громади країни й інформаційної підтримки Посольства України в АНДР відбувся весінній ярмарок українських народних ремесел та дегустаційний салон традиційної української кухні.

28 березня 2021


У румунському місті Сигету-Мармацієй запланували відкрити консульство України

Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Паун Роговей 26 березня під час робочого візиту до повіту Марамуреш обговорив з примарем м. Сигету В.Молдованом обговорив питання, пов'язані з перспективою відкриття консульської установи України в м. Сигету-Мармацієй.

27 березня 2021

26 березня 2021


У Румунії український дипломат зустрівся з керівництвом ліцею ім. Шевченка

Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Паун Роговей 26 березня під час робочого візиту до повіту Марамуреш зустрівся з примарем м. Сигету-Мармацієй В.Молдованом та керівництвом українського ліцею ім. Тараса Шевченка, а також поклав квіти до пам'ятника українському поету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-