Кулеба

25 липня 2021

24 липня 2021

23 липня 2021

22 липня 2021


Скарга Росії на Україну до ЄСПЛ не матиме результатів, лише інформаційний галас – Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба переконаний, що подана Росією до Європейського суду з прав людини міждержавна скарга проти України не матиме жодних результатів, окрім інформаційного галасу.

21 липня 2021


Сійярто 22 липня відвідає Україну

Головуючий у Комітеті міністрів Ради Європи, міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сійярто 22 липня відвідає Україну з робочим візитом на запрошення міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.

20 липня 2021


Україна надала партнерам пропозиції щодо протидії пануванню Росії у Чорному морі - Кулеба

Україна має конкретні пропозиції, як завадити спробам Росії перетворити Чорне море на своє внутрішнє озеро, наразі вони обговорюються з партнерами по "Асоційованому тріо" та причорноморськими країнами-членами НАТО.

18 липня 2021

17 липня 2021

15 липня 2021


Україна підписала з Перу угоду про безвіз

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та посол Перу в Польщі та в Україні за сумісництвом Альберто Ефраїн Уілфредо Салас Бараон підписали угоду між Кабінетом Міністрів та урядом Перу про скасування візових вимог для короткострокового перебування.

14 липня 2021


Україна пропонує ОАЕ взаємне визнання документів про вакцинацію

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запропонував міністру закордонних справ та міжнародного співробітництва Об’єднаних Арабських Еміратів шейху Абдуллі бін Заїду Аль Нагаяну укласти домовленість про взаємне визнання документів про вакцинацію від COVID-19 для спрощення умов поїздок громадян.


Кулеба доручив посольствам працювати над включенням України до національних зелених списків

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив посольствам у країнах ЄС працювати над включенням України до національних зелених списків, які дозволять українцям подорожувати до цих країн без обмежень.

09 липня 2021

08 липня 2021

07 липня 2021


Люблінський трикутник: глави МЗС схвалили план протидії російським фейкам

Міністри закордонних справ України, Литви і Польщі Дмитро Кулеба, Габріелюс Ландсбергіс та Збіґнєв Рау підписали Дорожню карту подальшої взаємодії та Декларацію про європейську спадщину та спільні цінності Люблінського трикутника, а також ухвалили План спільних дій з протидії дезінформації.

06 липня 2021

05 липня 2021


Кулеба візьме участь у засіданні Люблінського трикутника

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 6-9 липня в складі офіційної делегації на чолі із Президентом України Володимиром Зеленським здійснить робочий візит до Литовської Республіки для участі в 4-й Міжнародній конференції з питань реформ в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-