Кулеба

26 січня 2021


Кулеба чекає від Сіярто конкретних ідей щодо розвитку двосторонніх відносин

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба очікує від майбутньої зустрічі з міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сіярто конкретних ідей щодо руху вперед у двосторонніх відносинах з повагою один до одного.

25 січня 2021


Кулеба обговорив із главою МЗС Йорданії торгівлю та продовольчу безпеку

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив з віцепрем’єр-міністром - міністром закордонних справ та у справах експатріантів Йорданського Хашимітського Королівства Айманом Ас-Сафаді активізацію відносин між двома країнами, питання торгівлі та продовольчої безпеки.

21 січня 2021


Кулеба обговорив з главою МЗС Китаю постачання COVID-вакцини

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба обговорив із членом Державної Ради, міністром закордонних справ Китайської Народної Республіки Ван Ї пріоритети розвитку стратегічного партнерства між країнами на цей рік і попросив сприяння у наданні дозволу на екпорт в Україну вакцини від COVID-19.

20 січня 2021

19 січня 2021


Кримська платформа: в МЗС сказали, коли оприлюднять список учасників саміту

Міністерство закордонних справ розсилає офіційні запрошення лідерам інших держав взяти участь в інавгураційному саміті Кримської платформи, їх список буде оприлюднено після отримання підтверджень.


Україна розраховує на допомогу Швеції щодо переговорів у ТКГ – Кулеба

Україна розраховує, що шведське головування в ОБСЄ відіграє важливу роль у мотивуванні Російської Федерації до конструктивної роботи в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі та виконання своєї частини зобов'язань в рамках домовленостей Паризьского саміту лідерів країн "нормандської четвірки".


В Україні збираються зупинити реформу інтернатів - дитячий омбудсмен

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба не підтримує зміни до «Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки» та звертається з цього приводу до Міністерства соціальної політики й Кабінету Міністрів України.

14 січня 2021


Напруги у відносинах зі Штатами через санкції проти Дубінського і К° немає - МЗС

Україна не відчуває напруги у відносинах зі Сполученими Штатами після запровадження санкцій проти народного депутата Олександра Дубінського й ще шести українців, яких підозрюють у втручанні в американські вибори.


Кулеба анонсував візит Сіярто в Україну

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто відвідає Україну з політичним візитом для пошуку шляхів подолання кризи у відносинах між країнами, яка виникла після втручання окремих угорських посадовців у місцеві вибори в нашій країні.

13 січня 2021


Кулеба вважає, що участь США у «Норманді» була б ефективною у будь-якому форматі

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що активніша залученість Сполучених Штатів Америки до питання припинення російської агресії проти України буде корисною та ефективною незалежно від формату участі американської сторони в цьому процесі.

12 січня 2021


Кулеба проти закупівлі російської COVID-вакцини навіть у разі доведення її ефективності

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба виступив би проти використання в Україні російської вакцини від COVID-19 навіть у разі доведення її ефективності, оскільки вже зараз Sputnik V є інструментом гібридної війни.


Кулеба: Події найближчих днів покажуть, чи налаштована Росія на врегулювання на Донбасі

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що за подіями найближчих днів на різних дипломатичних рівнях можна буде визначити, чи налаштована Росія на врегулювання конфлікту на Донбасі і динаміку подальшого процесу.

11 січня 2021


Кулеба прокоментував слова Земана, який порівняв штурм Капітолія з Майданом

Порівняння президентом Чехії Мілошем Земаном штурму американського Капітолія з українським Майданом є таким самим далеким від істини, як порівняння Земана з першим президентом Чехії, дисидентом Вацлавом Гавелом.


Вікно можливостей для перемовин з Росією щодо Донбасу не закрите - Кулеба

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що попри нинішню паузу вікно можливостей для перемовин з Росією щодо врегулювання конфлікту на Донбасі не зачинене, і в разі зміни обставин Кремль може повернутися до конструктиву.

10 січня 2021

08 січня 2021

07 січня 2021

06 січня 2021

05 січня 2021

01 січня 2021


Кулеба привітав нове керівництво ОБСЄ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав шведську колегу Анн Лінде з початком річного головування Швеції в Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

31 грудня 2020


Кулеба: Наразі немає ознак, що Грузія відірветься від України в питанні отримання ПДЧ

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба не бачить індикаторів для отримання Грузією раніше від України Плану дій щодо членства в НАТО, але якщо вона випередить, це лише зміцнить українські позиції.


Кулеба заявляє, що призначити Маркарову послом у США - його ідея

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляє, що ідея призначити Оксану Маркарову послом України в США належить йому, оскільки ця кандидатура ідеально вписалася в уявний портрет посла України у Вашингтоні.

30 грудня 2020

29 грудня 2020

28 грудня 2020

25 грудня 2020

24 грудня 2020


Кулеба назвав закордонних українців одним із пріоритетів МЗС у наступному році

Розробка та створення якісно нової й ефективної політики України щодо закордонних українців є одним із семи основних пріоритетів діяльності Міністерства закордонних справ України в 2021 році.  


МЗС почало реалізацію Азійської стратегії – Кулеба

Міністерство закордонних справ уже розробило і почало реалізувати Азійську стратегію, але публічним цей документ стане після затвердження Кабінетом Міністрів загальної Стратегії зовнішньополітичної діяльності України.


Кулеба назвав ТОП-7 пріоритетів МЗС у наступному році

Основними пріоритетами МЗС на 2021 рік є протидія агресії РФ, боротьба з пандемією COVID-19, запуск Кримської платформи, розробка нової політики щодо відносин із закордонними українцями, просування експорту, енергетика та вихід на Африканський континент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-