Кримінальний кодекс

05 серпня 2020


Раді пропонують ввести кримінальне покарання за публічне заперечення суверенітету України

Народні депутати із фракцій "Євросолідарність", "Слуга народу" і "Голос" зареєстрували у Раді законопроєкт, який пропонує запровадити відповідальність за публічне заперечення суверенітету України.

21 липня 2020

12 червня 2020

13 лютого 2020


Чубаров пропонує запровадити покарання для тих, хто незаконно переселяється в окупований Крим

З території Криму витісняють громадян України, а на їх місце незаконно заселяють росіян, тому необхідно передбачити зміни у законодавстві для покарання тих, хто незаконно потрапляє в ТОТ АР Крим на проживання.

04 лютого 2020


Рада завернула на доопрацювання законопроєкт про “злодіїв у законі”

Рада повернула до комітету на доопрацювання з наступним поданням на повторне друге читання законопроєкт 2513 про зміни до Кримінального кодексу щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою.

29 січня 2020


Кабмін планує схвалити законопроєкт про третейські суди та зміни до Кримінального кодексу

Кабінет міністрів на засіданні планує затвердити законопроєкт "Про внесення змін до деяких законів України" щодо вдосконалення порядку утворення та діяльності третейських судів з метою відновлення довіри до третейського розгляду.

19 грудня 2019


ВР ухвалила у першому читанні президентський законопроєкт про "злодіїв у законі"

Верховна Рада ухвалила у першому читанні ініційований Президентом законопроєкт №2513 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України (ККУ) щодо відповідальності за злочини, вчинені злочинною спільнотою".

03 грудня 2019

12 серпня 2019


Для боротьби із незаконним видобутком бурштину треба змінювати законодавство - Князєв

Для ефективної боротьби із незаконним видобутком бурштину необхідно внести зміни до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення правил охорони надр.

18 грудня 2018


Рада сьогодні розгляне посилення кари за наругу над могилами захисників України

Верховна Рада планує 18 грудня розглянути у другому читанні законопроект, яким пропонується збільшити штрафи за незаконне носіння військової форми та посилити кримінальну відповідальність за руйнування місць поховання захисників України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-