Інвестиції

11 жовтня 2019

Зеленський підписав закон про стимулювання інвестиційної діяльності

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» № 132-IX, ухвалений Верховною Радою 20 вересня 2019 року.

10 жовтня 2019

На Закарпатті найбільше інвестицій пропонують в інфраструктуру для зимових видів спорту

Найбільше інвестиційних пропозицій, представлених на цьогорічному інвест-форумі “Закарпаття — бізнес в центрі Європи”, стосуються розвитку інфраструктури для зимових видів спорту.

09 жовтня 2019

Експерти: Україна приваблива для інвесторів у сфері аутсорсингу бізнес-процесів

Україна серед країн Центральної та Східної Європи має переваги для інвесторів, які шукають місце для створення нових центрів спільного обслуговування (ЦСО) або мають намір розгорнути діяльність з аутсорсингу бізнес-процесів.

Гончарук збирає Кабмін

Кабмін у середу, 9 жовтня, планує ухвалити розпорядження про внесення зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів Держфонду регіонального розвитку.

07 жовтня 2019

03 жовтня 2019

02 жовтня 2019

У Штатах розповіли, чого очікують західні інвестори від нової влади в Україні

Американські інвестори мають оптимістичні погляди на те, щоби розширити свою діяльність в Україні після приходу нової влади в Офіс Президента, Верховну Раду й уряд, оскільки сподіваються на швидкі зміни на ринку землі, у приватизації й подоланні корупції.

01 жовтня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-