Чорновол

01 червня 2020


Суд пом’якшив запобіжний захід Чорновол – адвокат

Суд продовжив колишньому депутату Тетяні Чорновол запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту, але дозволив перебувати вдень не тільки в селі, де вона проживає, але і в межах Києва та Київської області.

24 травня 2020

07 травня 2020

06 травня 2020


Бабіков каже, що не має стосунку до розслідування справи Чорновол

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков наполягає, що не має жодного стосунку до розслідування кримінального провадження щодо колишнього народного депутата Тетяни Чорновол.

04 травня 2020

24 квітня 2020


Адвокат назвала умову, за якої Чорновол можуть взяти на поруки

Адвокат колишнього народного депутата Тетяни Чорновол Ірина Кузіна закликала, якщо судді Київського апеляційного суду вирішать, що підозра Чорновол хоча б частково обґрунтована, розглянути питання про те, щоб відпустити її на поруки.

23 квітня 2020


Про можливий конфлікт інтересів у справі Чорновол до НАЗК поки ніхто не звертався

Щодо можливого конфлікту інтересів у справі колишнього народного депутата Тетяни Чорновол звернень до НАЗК ні від першого заступника глави ДБР Олександра Бабікова, ні від самої Чорновол, ні від будь-кого іншого не надходило.

22 квітня 2020

16 квітня 2020


Яценюк виступив поручителем Чорновол

Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк прийшов до Печерського райсуду Києва, щоб виступити поручителем Тетяни Чорновол, якій сьогодні суд обирає запобіжний захід.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-