Австрія

26 травня 2020

25 травня 2020

24 травня 2020


Австрійська авіакомпанія Lauda закриває свою базу у Відні

Австрійська авіакомпанія Lauda (Laudamotion), яка є "дочкою" ірландського лоукостера Ryanair, закриває 29 травня свою основну базу у Відні після того, як не вдалося домовитися з профспілками щодо зниження зарплат працівникам на тлі коронакризи.

23 травня 2020


Чотири країни ЄС пропонують створити фонд для постраждалих від COVID-19 економік

Австрія, Нідерланди, Данія та Швеція запропонували створення в Євросоюзі надзвичайного фонду, з якого найбільш постраждалі від пандемії коронавірусу держави-члени зможуть одноразово брати вигідні кредити на два роки.

22 травня 2020

21 травня 2020

17 травня 2020


Австрія відкрила кордони з трьома країнами

Австрія відкрила в ніч на 17 травня закриті через коронакризу пункти пропуску на кордоні з Чехією, Словаччиною та Угорщиною, як це було зроблено раніше і на кордонах з Німеччиною, Ліхтенштейном та Швейцарією.

15 травня 2020


Церкви та ресторани: в Австрії - новий етап послаблення карантину

В Австрії 15 травня розпочався третій етап пом’якшення вжитих для протидії пандемії коронавірусу заходів, які передбачають, зокрема, відкриття закладів громадського харчування та поновлення прилюдних богослужінь

14 травня 2020


Єврокомісія звернеться до Суду ЄС через дискримінацію заробітчан в Австрії

Європейська комісія звернеться до Суду ЄС у зв'язку з невідповідністю європейському законодавства Австрії у сфері індексації родинних доходів та оподаткування витрат на утримання родин і дітей для громадян інших європейських країн, які працюють на території Австрії.

13 травня 2020


Президент Австрії привітав Зеленського з ухваленням "банківського" закону

Президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з Федеральним президентом Республіки Австрія Александром Ван дер Белленом отримав вітання з ухваленням Україною "банківського" закону.

12 травня 2020


В Австрії близько 550 тисяч безробітних, ще 1,3 мільйона – на "скороченій роботі"

В Австрії станом на 11 травня нараховується близько 550 тис. осіб, які є безробітними чи перебувають на курсах професійної підготовки при Службі зайнятості Австрії (AMS), і це на 198 тис. більше від показаника минулого року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-