Палата лордів знову відкинула пропозиції Джонсона щодо Brexit

Палата лордів знову відкинула пропозиції Джонсона щодо Brexit

Укрінформ
Британський уряд під керівництвом Бориса Джонсона зазнав п'ятої поразки у Парламенті, що розглядає законодавство, необхідне для реалізації угоди щодо Brexit.

Про це повідомляє ITV.

"Угода Бориса Джонсона щодо Brexit зазнала поразки в Палаті лордів вже вп'яте протягом двох днів", - йдеться у повідомленні.

Це сталося після попередньої поразки сьогодні ж, коли Палата лордів (верхня палата британського парламенту) більшістю проголосувала за забезпечення прав дітей-біженців на возз'єднання зі своїми родинами у Великій Британії після Brexit.

Така обіцянка була дана попередницею Джонсона Терезою Мей, але була видалена з законодавства новим урядом.

Консервативна партія Джонсона отримала значну більшість в нижній палаті парламенту - Палаті громад, на виборах 12 грудня, й раніше цього місяця швидко схвалила законодавство, необхідне для ратифікації угоди про вихід з ЄС.

Читайте также: Палата лордов задержала принятие соглашения о Brexit

Але Палата лордів, де уряд Джонсона не має більшості, внесла зміни до законодавства, зокрема щодо прав громадян ЄС після Brexit.

Як повідомлялося, вихід Великої Британії з Євросоюзу відбудеться 31 січня. У червні 2016 року на референдумі у Великій Британії 52% громадян висловилися за вихід країни з ЄС, 48% виступили за те, щоби залишитися у складі Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-