Brexit

28 квітня 2021

27 квітня 2021


Європарламент завершує ратифікацію процесу виходу Британії з ЄС

Сьогодні, 27 квітня, в ході пленарного засідання Європарламенту в Брюсселі європейські депутати проведуть голосування щодо прийняття Угоди між ЄС і Великою Британією про торгівлю та співпрацю, і ця парламентська процедура може стати завершенням усього процесу парламентської ратифікації виходу Великої Британії з Євросоюзу.

16 березня 2021


Єврокомісія офіційно звинуватила Британію у порушенні Brexit-угоди

Європейська Комісія надіслала формальне повідомлення Великій Британії щодо порушення нею власних зобов’язань за Протоколом щодо Ірландії та Північної Ірландії, який є складовою Угоди про вихід Великої Британії з ЄС.

06 березня 2021

05 березня 2021

17 лютого 2021

28 січня 2021


Британія почала вимагати від громадян ЄС докази їх легального проживання

Співробітники прикордонного контролю Об'єднаного Королівства віднедавна стали вимагати в деяких громадян ЄС, що мешкають у Британії, надати докази свого легального проживання: хоча до «дедлайну» для отримання необхідного статусу ще півроку.

26 січня 2021

25 січня 2021


У ЄС заявили про перший недружній крок з боку Лондона після Brexit

Рішення Великої Британії понизити дипломатичний статус Представництва ЄС у цій країні, яке було прийнято відразу після її виходу зі складу Євросоюзу, є недружнім сигналом, але ЄС впевнений, що разом із британськими друзями зможе знайти взаємоприйнятне рішення для цієї ситуації.

04 січня 2021

02 січня 2021

01 січня 2021

31 грудня 2020


Набула чинності угода ЄС і Британії про відносини після Brexit

Угода про торгівлю та співробітництво Європейського Союзу та Великої Британії після виходу останньої з ЄС набула чинності. Королева Британії Єлизавета II поставила печатку на документі в ніч на четвер, 31 грудня.

30 грудня 2020


Після Brexit: ЄС підписав низку угод з Британією

Європейський Союз підписав у середу низку документів, які визначатимуть двостороннє партнерство між ЄС і Великою Британією після 31 грудня 2020 року, коли спливає перехідний період за угодою про Brexit.

29 грудня 2020


ЄС і Британія вже завтра можуть підписати двосторонню угоду

ЄС і Велика Британія вже завтра, 30 грудня, можуть підписати угоду про подальші двосторонні відносини і партнерство після завершення перехідного періоду Brexit, текст якої був погоджений після тривалих і напружених переговорів 24 грудня.


Ціни на нафту «підігрівають» стимулюючі заходи у США і Brexit-угода

Ціни на нафту підвищуються у вівторок, 29 грудня, на фоні оптимізму з приводу зростання попиту на паливо, так як США можуть розширити виплати в рамках стимулів для боротьби з пандемією, а угода про Brexit має стабілізувати торгівлю між ЄС і Великою Британією.

28 грудня 2020


Життя після Brexit: посли країн ЄС підтримали угоду з Британією

Постійні представники країн ЄС на рівні послів у понеділок одноголосно підтримали угоду щодо подальших відносин між Євросоюзом і Великою Британією, якої було досягнуто «в останню хвилину» 24 грудня за результатами напружених переговорів.

26 грудня 2020

25 грудня 2020


Угода між ЄС і Британією є досягненням, але процес не завершено – президент Євроради

Оголошення про те, що команди перемовників від ЄС і Великої Британії змогли досягти згоди, є ключовим кроком до встановлення тісних відносин між сторонами у майбутньому, який тепер має бути уважно розглянутий Європейською радою та Європейським парламентом.

24 грудня 2020


Після Brexit: Європарламент розгляне угоду ЄС і Британії вже наступного року

Європейський парламент вітає досягнуту в «останню хвилину» угоду між ЄС і Великобританією щодо подальших відносин, але, оскільки її ухвалення потребує ретельної парламентської процедури, європейські депутати належно вивчатимуть цю угоду вже у наступному році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-