Brexit

15 вересня 2019

Джонсон порівняв Британію з героєм коміксів

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив про досягнутий в переговорах з Брюсселем щодо Brexit «величезний» прогрес, і порівняв свою країну з героєм коміксів Халком.

13 вересня 2019

12 вересня 2019

Європарламент ухвалить окрему резолюцію щодо Brexit

Наступного тижня під час пленарного засідання у Страсбурзі Європарламент прийме резолюцію щодо Brexit, яка має чітко визначити позицію ЄС та надати правову визначеність в процесі виходу Британії з Євросоюзу.

Жорсткий Brexit: Лондон озвучив кризові сценарії

Уряд Британії в середу, 11 вересня, був змушений на вимогу депутатів британської Палати громад оприлюднити деталі раніше засекреченого плану, який містить сценарій дій і прогнози на випадок жорсткого Brexit 31 жовтня.

11 вересня 2019

10 вересня 2019

Джонсон наполягає, що нова угода про Brexit досі можлива

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон наполягає, що й далі є можливість досягнення нової угоди про вихід країни з ЄС, оскільки він проводить відповідно перемовини з лідером демократів-юніоністів Арленом Фостером.

09 вересня 2019

08 вересня 2019

Британська міністерка пішла у відставку на знак протесту проти тиску на консерваторів

Глава міністерства з питань праці та пенсіонерів Великої Британії Ембер Радд подала у відставку на знак протесту проти утисків консерваторів, які проголосували за заборону Brexit без угоди з ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-