«Razom for Ukraine» використовує для адвокації інтересів України в США різні інструменти

«Razom for Ukraine» використовує для адвокації інтересів України в США різні інструменти

Укрінформ
Адвокаційна команда фонду «Razom for Ukraine» використовує для просування інтересів України в США низку інструментів.

Про це заявила директорка Благодійного фонду «Razom for Ukraine» Евеліна Курілець на брифінгу на тему: «Адвокація інтересів України у США: як українська спільнота впливає на прийняття важливих державних рішень?» в Медіацентрі Україна - Укрінформ.

Вона зазначила, що інструментів відстоювання інтересів України багато, і кожен може робити це у свій спосіб.

Читайте також: Українці Нью-Йорка закликали світ зупинити путінський режим

«Якщо ми говоримо про адвокацію інтересів України адвокаційною командою фонду «Razom for Ukraine», - це в першу чергу є розбудова стосунків, обмін досвідом, обмін ресурсами. Яскравим прикладом такого об'єднання і обміну досвідом є створення Американської коаліції за Україну. Це понад 40 організацій - балтійські, сирійські, українські, грузинські, об'єднані сикхи. Це люди, батьківщиною предків яких є інша країна, але зараз вони є громадянами США і поділяють ті цінності, які близькі нам", - сказала Курілець.

Вона додала, що чимало з цих людей постраждали, в тому числі і через дії рф.

"Тому вони розуміють значення санкцій, відстоювання справедливості, юридичної відповідальності і спільно з нами організовували "Український саміт дій", проводили зустрічі з конгресменами - своїми представниками в Конгресі і спільно з нами здійснюють цю адвокацію", - зазначила директорка Благодійного фонду «Razom for Ukraine».

Читайте також: Українці й американці у Вашингтоні вийшли на масову акцію проти агресії рф

У цьому контексті вона поінформувала, що 23-25 квітня в Конгресі США у Вашингтоні відбувся «Український саміт дій», ініційований благодійним фондом «Razom for Ukraine» та їхніми партнерами з Американської коаліції за Україну, який зібрав понад 300 учасників. Їх делегували 62 організації, які представляли 34 штати США.

Учасники саміту провели зустрічі з представниками 160 офісів Конгресу США, де обговорили кроки, які Конгрес може здійснити для допомоги Україні, зокрема – визнати вторгнення в Україну геноцидом, класифікувати групу Вагнера як іноземну терористичну організацію, посилити та продовжити військову підтримку України.

"Ми багато говорили про статус цих ініціатив та як ми можемо підсилити і забезпечити їх розгляд та підтримку Конгресом", - зазначила Курілець.

За її словами, надзвичайно важливим інструментом адвокації є мобілізація громад США, багато територіальних організацій, приміром "Флорида для України" та інші, обмінюються досвідом спілкування зі своїми конгресменами у контексті донесення до них необхідності підтримки України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-