США

25 липня 2021


Кент прокоментував можливість санкцій США проти Тупицького

Тимчасовий повірений у справах США в Україні, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи і Євразії Джордж Кент уникнув прямої відповіді на запитання про можливість запровадження санкцій проти Олександра Тупицького.


Джордж Кент розповів, як вивчив українську мову

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент вивчав українську мову в інституті та під час другої каденції у посольстві в Києві.

24 липня 2021

23 липня 2021


Угода США і Німеччини про Nord Stream 2 стане провальною для України, якщо нічого не робити - Зеркаль

Україна після оприлюднення рамкової угоди США і Німеччини щодо «Північного потоку-2» має докласти зусиль, аби довести, що українська газотранспортна система є реальною альтернативою монополії «Газпрому», а її збереження потрібне Європі.


Путін каже про готовність до діалогу з Україною, але цього не видно – Штати в ОБСЄ

Президент РФ Володимир Путін заявив у своїй статті про відкритість Росії для діалогу з Україною та готовність обговорювати найскладніші питання, однак в реальності цього не спостерігається.

22 липня 2021


Вітренко у Штатах розповів, як Росія вже зараз використовує газ у якості зброї

Голова НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко під час візиту до Вашингтона поінформував американську сторону, що Росія просто зараз використовує газ як зброю, заблокувавши доступ європейських країн до української ГТС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-