Законопроєкт

13 грудня 2019

Законопроєкт про пенсії для жителів ОРДЛО поки не на порядку денному Ради — спікер

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розраховує, що владі вдасться реінтегрувати тимчасово окуповані території, а тому жителі ОРДЛО отримуватимуть пенсійне забезпечення вже на території вільної України. 

12 грудня 2019

Рада ухвалила в першому читанні закон про кіберзахист інформації

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №2043 "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)".

11 грудня 2019

ОПЗЖ засипала "земельний" законопроєкт поправками - їх нарахували майже 4 тисячі

До законопроєкту №2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» надійшло понад 4500 поправок, близько 3900 з яких - від фракції «Опозиційна платформа - за життя».

10 грудня 2019

У Раді зареєстрували законопроєкт про особливий статус Донбасу

У Верховній Раді 10 грудня зареєстрували законопроєкт №2569 “Про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".

Ткаченко прокоментував появу законопроєкту про скасування "мовного" закону

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Ткаченко прокоментував внесення до парламенту його колегою Максимом Бужанським законопроєкту щодо скасування закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

09 грудня 2019

06 грудня 2019

Рада прийняла за основу законопроєкт про статус Спортивної студентської спілки

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №2077 "Про внесення змін до закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо діяльності Спортивної студентської спілки України та Української федерації учнівського спорту)".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-