Законопроєкт

07 квітня 2020

Поляков пояснив, навіщо вніс 6 тисяч «банківських» поправок

Позафракційний народний депутат Антон Поляков, який вніс понад 6 тисяч поправок до «банківського» законопроєкту, заявляє, що його зауваження до документа спрямовані на захист банківської системи від можливого свавілля топ-чиновників.

Раді хочуть запропонувати "турборежим" для правок у законопроєкти - по 30 секунд на кожну

Народний депутат із фракції партії "Європейська солідарність" Володимир Ар’єв планує 7 квітня зареєструвати у Верховній Раді законопроєкт про внесення змін до регламенту ВР щодо скорочення часу розгляду поправок у разі, якщо їхня кількість перевищу тисячу.

Комітет ВР може взятися за "банківські" поправки в середу-четвер – депутат

Розгляд поправок до законопроєкту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" (№2571-д), яких внесено понад 16 тисяч, Комітет може розпочати в середу або четвер.

06 квітня 2020

Конституційний Суд пропонують перенести до Харкова - законопроєкт

На сайті Верховної Ради з’явився текст проєкту Закону "Про внесення змін до Закону України "Про Конституційний Суд України" щодо посилення незалежності та підвищення ефективності функціонування Конституційного Суду України", яким, зокрема, пропонується перенести КСУ до Харкова.

03 квітня 2020

У Раду внесли законопроєкт про зміни до закону про Конституційний Суд

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт “Про внесення змін до закону “Про Конституційний Суд України” щодо посилення незалежності та підвищення ефективності функціонування Конституційного Суду України”.

01 квітня 2020

30 березня 2020

Рада взялася за "земельний" законопроєкт

Верховна Рада на третьому за день позачерговому засіданні розглядає проєкт закону №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

МКІП дякує всім, хто відстоював збереження видатків на культуру

Міністерство культури та інформаційної політики заявило про збереження в проєкті змін до держбюджету низки видатків на культурний сектор та висловили вдячність представникам культурної спільноти та профільному комітету ВР за допомогу в цьому.

Рада скоротила терміни подання альтернатив «банківському» законопроєкту

Верховна Рада ухвалила рішення скоротити терміни подачі альтернативних законопроєктів до проєкту закону "Про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" (№3260).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}