Законопроєкт

22 січня 2021


Мінреінтеграції вже отримало 22 рекомендації до законопроєкту про перехідний період

Запропонований законопроєкт “Про державну політику перехідного періоду” викликав широкий резонанс і до профільного міністерства вже надійшло 22 відповіді від різних структур, які долучились до його підготовки.


У законопроєкті про держполітику перехідного періоду не буде слова «колаборант» - Резніков

У проекті закону про державну політику перехідного періоду немає такого поняття як "колаборант". Це було свідомим рішенням розробників проєкту, оскільки цей термін має спірне значення.


Розмитнення «євроблях» максимум за €1000: комітет рекомендує Раді схвалити законопроєкт

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді ухвалити за основу законопроєкти про тимчасове встановлення максимальної ставки розмитнення авто, ввезених на територію України з порушенням митних правил до кінця 2020 року у 1000 євро.

21 січня 2021


Херсонська облрада ухвалила звернення щодо тарифів

Херсонська облрада закликає ухвалити закон про Єдину систему моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і комунальні послуги і пропонує визначити область як пілотну для впровадження такої системи.

20 січня 2021


Комітет рекомендував Раді ухвалити за основу законопроєкт про реформу Укроборонпрому

Комітет ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки розглянув законопроєкт «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності» (№3822) і рекомендував включити його до порядку денного сесії та прийняти за основу.


Законопроєкт про обіг зброї пройшов комітет Ради

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності розглянув законопроєкти щодо обігу цивільної вогнепальної зброї та боєприпасів і рекомендував ухвалити за основу проєкт закону №4335 «Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї».


Третьякова готує законопроєкт щодо контролю виробників медичного канабісу

Голова Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова готує законопроєкт, який визначить порядок контролю та обліку виробників рослин для передачі їх в подальшу роботу фармацевтам для виготовлення препаратів із медичного канабісу.

19 січня 2021


Татаров спростовує підготовку законопроєкту для його «порятунку» від НАБУ

Заступник керівника Офісу Президента Олег Татаров спростовує інформацію про те, що ОП чи будь-яке інше відомство начебто готує законопроєкт заради його "порятунку" від антикорупційних органів.


Проєкт про реформування Укроборонпрому суттєво звужує права держпідприємств ОПК - експерт

Законопроєкт №3822 «Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності» суттєво звужує права держпідприємств та господарських товариств ОПК.

18 січня 2021


Комітет ВР дав добро на ухвалення в цілому законопроєкту про збільшення допомоги тяжкохворим дітям

Комітет ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендує Верховній Раді ухвалити в другому читанні та в цілому законопроєкт щодо збільшення допомоги тяжкохворим дітям.

16 січня 2021


Розвиток біоенергетики потребує створення законодавчої бази - Держенергоефективності

Т. в. о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура, заступник голови Юрій Шафаренко та голова правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха актуалізували напрацьовані ініціативи для розвитку біоенергетики.

15 січня 2021

14 січня 2021


Депутати хочуть зобов’язати місцеві ради, парламент та комітети транслювати свої засідання

Група народних депутатів із декількох фракцій зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт №4582, який пропонує зобов’язати місцеві ради, парламент і його комітети вести відеотрансляції своїх засідань.


Раді рекомендують направити до Венеційської комісії законопроєкт про конституційну процедуру

Комітет Верховної Ради з питань правової політики рекомендує парламенту включити до порядку денного, а Голові ВР Дмитру Разумкову - направити до Венеційської комісії для отримання висновку проєкт закону №4533 «Про конституційну процедуру».

12 січня 2021


Імплементація законодавства Євросоюзу про хімічну продукцію: бізнес дав свої пропозиції уряду

Європейська бізнес-асоціація (ЕВА) звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із пропозиціями стосовно імплементації в Україні європейського законодавства щодо безпечності хімічної продукції, її маркування та пакування.

11 січня 2021


Мінреінтеграції оприлюднило текст законопроєкту про перехідний період

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України оприлюднило для ознайомлення текст проєкту закону «Про державну політику перехідного періоду» та закликало надсилати свої зауваження та пропозиції.

06 січня 2021

04 січня 2021

30 грудня 2020


Зеленський подав до Ради законопроєкт про приєднання до конвенції про іноземне законодавство

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проєкт закону про приєднання України до Міжамериканської конвенції про підтвердження та інформацію стосовно іноземного законодавства.

28 грудня 2020


Тероборону треба було створювати ще на початку 90-х – Кривонос

Законопроєкт про територіальну оборону необхідно прийняти якнайшвидше, щоб запустити процес створення тероборони в країні, а всі суперечливі питання можна буде врегулювати шляхом внесення змін та правок до законодавства.

27 грудня 2020

24 грудня 2020


Покарання для «мінерів» можуть посилити - законопроєкт пройшов комітет ВР

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендує парламенту ухвалити в другому читанні та в цілому законопроєкт №3911 щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян.

23 грудня 2020


МЗС ініціює пільги на консульські послуги для українців за кордоном

Кабінет Міністрів підтримав законопроєкт щодо встановлення пільг окремим категоріям громадян України при сплаті консульського збору за вчинення консульських дій в українських закордонних дипломатичних установах.

22 грудня 2020


Зеленський до кінця року внесе до Ради законопроєкт про тероборону - РНБО

До кінця грудня Президент України Володимир Зеленський внесе на розгляд Верховної Ради законопроєкт про територіальну оборону, який врахував усі наявні загрози для країни, а також найкращі пропозиції альтернативних законопроєктів.

21 грудня 2020

16 грудня 2020


Рада відправила на доопрацювання законопроєкт щодо АМКУ

Верховна Рада направила на повторне друге читання законопроєкт №3132 “Про внесення змін до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету”.


Рада розгляне законопроєкт про «ковідні» доплати працівникам лабораторій

Народні депутати включили до порядку денного і визначили невідкладним законопроєкт №4464 “Про внесення змін до статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я (щодо пільг та підвищення оплати праці професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров'я)”.

15 грудня 2020


Рада сьогодні планує ухвалити бюджет-2021 та відновити повноваження НАЗК

Верховна Рада на засіданні у вівторок планує розглянути у другому читанні законопроєкт про державний бюджет на 2021 рік, а також ухвалити законопроєкти, необхідні для відновлення повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції.

14 грудня 2020


Комітет Ради схвалив продовження дії закону про особливий статус Донбасу

Комітет з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування схвалив законопроєкт щодо продовження закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

11 грудня 2020


Законопроєкт Мінсоцполітики передбачає індексацію пенсій 4 мільйонам громадян - Лазебна

Міністерство соціальної політики подало до уряду законопроєкт, що дозволить проіндексувати пенсійні виплати військовослужбовцям, чорнобильцям та низці інших категорій громадян.


В ОП сподіваються, що законопроєкт про «інвестнянь» Рада ухвалить до Нового року

Заступниця керівника Офісу Президента Юлія Ковалів сподівається, що Верховна Рада до Нового року ухвалить президентський законопроєкт №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями».


Робоча група Ради взялася за законопроєкт, який регулює роботу КСУ

Робоча група ВР із питань законодавчого забезпечення ефективної діяльності у сфері запобігання корупції та вдосконалення законодавчого регулювання окремих аспектів роботи КС розпочала роботу над законопроєктом "Про конституційне провадження".

08 грудня 2020


Конституційна криза: робоча група ВР зареєструвала два законопроєкти

Робоча група ВР із врегулювання конституційної кризи зареєструвала у парламенті два законопроєкти, спрямовані на відновлення інституційного механізму запобігання корупції та особливостей складення протоколу про адмінправопорушення стосовно судді та судді КСУ..


Зміни до КПК планують представити Зеленському до кінця року - зустріч в Офісі Президента

Законопроєкт про внесення змін і доповнень до КПК щодо удосконалення механізму спеціального досудового розслідування, порядку провадження окремих процесуальних дій має бути оперативно доопрацьований та поданий Президентові до кінця грудня.


Екологічний комітет рекомендує ВР ухвалити закон про обмеження пластикових пакетів

Парламентський Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендує Верховній Раді ухвалити в цілому законопроєкт «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України» (№2051-1).


Законопроєкт про адмінпротоколи щодо корупції суддів зареєстрували у Раді

У Верховній Раді пропонують ухвалити окремим законом особливості складання Національним агентством із питань запобігання корупції (НАЗК) протоколу про адміністративні правопорушення щодо суддів і суддів Конституційного Суду.

07 грудня 2020

04 грудня 2020


Рада почала розгляд законопроєкту про покарання за брехню в е-деклараціях

Верховна Рада почала розглядати законопроєкт №4460-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання суб'єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування".


Законопроєкт Зеленського про соцпідтримку на карантині пройшов комітет ВР

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував парламенту ухвалити президентський законопроєкт №4430 про підтримку платників податків на карантині, запровадженому з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

03 грудня 2020


Арахамія не виключає, що Рада завтра розгляне законопроєкт про брехню в деклараціях

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не виключає, що Верховна Рада ухвалить законопроєкт про відновлення відповідальності за недостовірне декларування вже у п'ятницю, 4 грудня, якщо комітет прийме відповідне рішення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-