Законопроєкт

19 квітня 2021


Уряд вирішив доопрацювати зміни до закону про Кабмін – Немчінов

Зміни до Законів «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України», які минулого тижня мали б розглядати на засіданні уряду, викликали чимало запитань від міністрів, тому було ухвалене рішення відправити цей законопроєкт на доопрацювання.


В Україні може з’явитися медичний омбудсмен

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков і депутати від фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк та Оксана Дмитрієва зареєстрували у парламенті законопроєкт щодо Уповноваженого уряду з медичних питань (Медичного омбудсмена).

15 квітня 2021


Рада має намір створити правовий спецрежим для Дія City

Верховна Рада на позачерговому засіданні ухвалила у першому читанні законопроєкт «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», який передбачає створення спеціального правового режиму для ІТ-галузі – Дія City.


Парламент планує запровадити додаткові пільги для індустріальних парків

Верховна Рада на позачерговому пленарному засіданні ухвалила у першому читанні зміни до Закону України "Про індустріальні парки" (реєстр. № 4416-1), що передбачає запровадження низки стимулів для залучення в індустріальні парки інвестицій.


Ліквідація Окружного адмінсуду: Рада може розглянути законопроєкт позачергово

Законопроєкт про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва може бути розглянутий в першому читанні на наступному тижні, якщо для цього ініціюють позачергове засідання парламенту.


Рада продовжить обговорення «земельних» поправок і розгляне 15 законопроєктів

Народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер продовжать розгляд поправок до законопроєкту №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», після чого заплановано проведення позачергового засідання.

14 квітня 2021


«Євросолідарність» підтримає законопроєкт про ліквідацію ОАСК, у «Батьківщині» ще думають

Парламентська фракція політичної партії "Європейська солідарність" підтримує президентський законопроєкт про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва, а фракція "Батьківщина" ще не визначилася.

13 квітня 2021


Рада може розглянути ліквідацію ОАСК наступного пленарного тижня – Веніславський

Верховна Рада може розглянути та ухвалити в першому читанні президентський законопроєкт, який пропонує ліквідувати Окружний адміністративний суд Києва, внесений до парламенту як невідкладний, наступного пленарного тижня.


Рада завернула законопроєкт про вдосконалення оборонного планування

Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок відправила на доопрацювання в профільний комітет законопроєкт, який спрямований на вдосконалення процедур оборонного планування з урахуванням досвіду держав-членів НАТО і Європейського Союзу.

12 квітня 2021

08 квітня 2021


У Раді пропонують звільнити від сплати ЄСВ підприємства, які закрилися на карантин

Члени парламентської фракції "Голос" зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт щодо надання допомоги застрахованим особам та підтримки бізнесу на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів.

07 квітня 2021


Закон про захист інвесторів житла зменшить ризики для банків - НБУ

Імплементація закону про гарантування речових прав на об'єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому, зменшить ризики не тільки для самих українців, а й для банків, які задіяні у кредитуванні.

06 квітня 2021

05 квітня 2021

02 квітня 2021


Законопроєкт про вдосконалення реалізації арештованого майна пройшов комітет Ради

Комітет з питань правової політики рекомендує Верховній Раді ухвалити у другому читанні та в цілому законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні” (№3360-1).

01 квітня 2021

31 березня 2021


Законодавче регулювання міжбанківської комісії не приведе до зниження цін - НБУ

Національний банк проти законодавчого регулювання комісії банків за послуги еквайрингу та міжбанківської комісії інтерчендж, яке призведе до стримування розвитку безготівкових платежів та платіжної інфраструктури в Україні.

30 березня 2021

26 березня 2021

25 березня 2021


Арахамія обіцяє «поховати» у Раді законопроєкт про нові критерії трудових відносин

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія обіцяє зробити все від нього залежне, щоб урядовий законопроєкт про визначення поняття трудових відносин та ознак їх наявності не був ухвалений Верховною Радою.

24 березня 2021


Законопроєкт про подолання наслідків агресії РФ не скасовує пенсії мешканцям ОРДЛО – Третьякова

Законопроєкт про держполітику щодо подолання наслідків агресії РФ спрямований на захист осіб, які перебувають на тимчасово окупованій території, а також уперше дає законодавче визначення гібридної війни й запроваджує поняття органів місцевого самоврядування у вигнанні (екзилі).


Колекторів нарешті "приструнять"

Чи зможуть громадяни-боржники спати спокійно після набрання чинності законом про захист позичальників від дій "вибивачів боргів"

23 березня 2021

22 березня 2021

19 березня 2021


Жити без переведення годинників: Рада відправила законопроєкт на доопрацювання

Верховна Рада на позачерговому засіданні у п'ятницю відправила на доопрацювання в комітет законопроєкт №4201 «Про обчислення часу в Україні», який пропонує скасувати сезонні переведення годинників і, таким чином, залишити в Україні «зимовий» час.

18 березня 2021


Рада сьогодні продовжить розгляд «земельних» поправок

Верховна Рада на пленарному засіданні 18 березня планує продовжити розгляд поправок до законопроєкту №2194 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».

17 березня 2021


НАЗК провело антикорупційну експертизу законопроєкту, який дозволить забирати справи з НАБУ

Норми законопроєкту № 4392, який може дозволити Генеральному прокурору забирати з Національного антикорупційного бюро кримінальні провадження та передавати їх до СБУ, обмежують повноваження НАБУ та порушують гарантії його незалежності.


Арахамія не виключає позачергових засідань для розгляду «земельних» поправок

Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія прогнозує, що пакет законопроєктів щодо земельної реформи буде розглянуто протягом двох тижнів, та не виключає проведення позачергових засідань задля розгляду інших законопроєктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-