Законопроєкт

28 вересня 2020


МКІП пропонує зробити обов’язковим страхування українських туристів

Новий законопроєкт про туризм, який у понеділок буде зареєстрований у Верховній Раді, пропонує введення обов’язкового страхування повернення наших туристів в Україну та оплати їхнього проживання, харчування під час вимушеного перебування за кордоном.

25 вересня 2020

24 вересня 2020


Представництво СКУ співпрацює з ВР щодо посилення захисту українських трудових мігрантів

Представництво Світового конґресу українців (СКУ) долучилося до роботи над законопроєктом №2365 «Про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордон».

23 вересня 2020


Раді пропонують заборонити державним діячам виправдовувати агресію РФ

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №4136, який пропонує встановити заборону для деяких категорій осіб публічно заперечувати окремі міжнародні злочини, збройну агресію Російської Федерації і тимчасову окупацію частини території України, а також пропонує обмежити взаємодію таких осіб з органами влади і посадовими особами РФ.


Уряд погодив збільшення штрафів за порушення вимог пожежної безпеки

Кабінет Міністрів погодив проєкт закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог техногенної та пожежної безпеки.

22 вересня 2020


Бізнес та запобігання коронавірусу: Комітет ВР має зауваження до пропонованого проєкту

Профільний комітет Верховної Ради визнав такою, що не відповідає вимогам антикорупційного законодавства норму законопроєкту №3890 щодо посилення відповідальності бізнесу за невжиття належних заходів в запобіганні поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

20 вересня 2020


“Слуги народу” сподіваються, що Рада розгляне законопроєкт про столицю ще до виборів

Фракція партії "Слуга народу" разом з іншими фракціями працює над тим, щоб Верховна Рада до місцевих виборів почала розгляд у другому читанні законопроєкту №2143-3 "Про місто Київ – столицю України".

18 вересня 2020

17 вересня 2020


Законопроєкт щодо погашення боргів на ринку електроенергії відправили на доопрацювання

Верховна Рада повернула в комітет на доопрацювання законопроєкт №2389 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо заходів, спрямованих на погашення заборгованості, що утворилася на оптовому ринку електричної енергії".


"Пакунок малюка" планують повернути — ВР підтримала законопроєкт

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" (№3006а) та скоротила строки його підготовки до другого читання.


Рада планує знизити ставку ПДВ на постачання окремих видів сільгосппродукції

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №3656 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції".

16 вересня 2020


Комітет рекомендує Раді ухвалити закон про референдум

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує парламенту ухвалити в другому читанні та в цілому законопроєкт №3612 "Про народовладдя через всеукраїнський референдум".


Рада “завернула” законопроєкт про навчання іноземців в українських вишах

Верховна Рада повернула на доопрацювання у профільний комітет законопроєкт № 3717 щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства, яким дозволяється здійснювати навчання іноземних студентів іноземними мовами.


Рада повернула на доопрацювання законопроєкт про підвищення ефективності АРМА

Верховна Рада відправила у профільний комітет для підготовки розгляду у повторному першому читанні законопроєкт № 3335-1 щодо вдосконалення діяльності Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

15 вересня 2020


Стефанчук розраховує на друге читання законопроєкту про референдум у жовтні

Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук сподівається, що законопроєкт №3612 "Про народовладдя через всеукраїнський референдум" буде внесений до сесійної зали для розгляду в другому читанні в середині жовтня.

14 вересня 2020


ЦВК пропонує Раді законодавчо врегулювати особливості виборів під час карантину

Центральна виборча комісія пропонує Верховній Раді законодавчо врегулювати особливості проведення виборів у період дії карантину та вдосконалити окремі положення виборчого законодавства з урахуванням змін адміністративно-територіального устрою.

11 вересня 2020

10 вересня 2020

09 вересня 2020


Законопроєкт про декрет для чоловіків пройшов комітет ВР

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів схвалив законопроєкт №3695 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення рівних можливостей матері та батька на догляд за дитиною".

08 вересня 2020


Судова реформа: "Голос" проситиме Разумкова відправити Венеційській комісії всі законопроєкти

Народні депутати від фракції "Голос" звернуться до Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з вимогою направити на оцінку Венеційської комісії не лише президентський законопроєкт щодо судової реформи, а й альтернативні.

07 вересня 2020


Дистанційна робота: Раді пропонують внести зміни у Трудовий кодекс

Група народних депутатів на чолі з головою комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою (фракція «Слуга народу») зареєстрували в парламенті законопроєкт щодо врегулювання дистанційної роботи.

04 вересня 2020


Рада ухвалила за основу проєкт щодо адміністрування держпідтримки сільгоспвиробникам

Верховна Рада планує внести зміни в існуючу систему адміністрування та надання державної підтримки сільгоспвиробникам, які підвищать ефективність застосування заходів підтримки та публічність розподілу коштів державної підтримки.


"Опитування від ЦВК" не підготували для розгляду в Раді

Верховна Рада у зв’язку з непідготовленістю питання про включення до порядку денного сесії законопроєкту №4043 щодо уповноваження ЦВК проводити опитування громадської думки в день голосування на виборах не розглядатиме його у п’ятницю.

03 вересня 2020


Рада ухвалила законопроєкт щодо надання держгарантій на портфельній основі

Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо надання державних гарантій на портфельній основі та впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України житлом".


Рада відхилила законопроєкт щодо уточнення виборчих процедур

Рада відхилила законопроєкт про внесення змін щодо уточнення окремих виборчих процедур, який передбачав деталі проведення місцевих виборів у 2020 році з урахуванням нового адміністративно-територіального устрою.

02 вересня 2020


Законопроєкт про допуск слідчих у зону ООС пройшов комітет Ради

Профільний комітет рекомендував ВР ухвалити за основу та в цілому законопроєкт №3984 про зміни до Закону "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях". 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-