Ткаченко

29 жовтня 2020

28 жовтня 2020

26 жовтня 2020


Ткаченко обговорив співпрацю з тимчасовою повіреною у справах США

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко і тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін обговорили питання продовження співпраці двох країн у сферах медіа, культури, креативної економіки та туризму.

25 жовтня 2020

24 жовтня 2020

22 жовтня 2020


Ткаченко попросив Авакова посилити охорону пам’яток Революції Гідності

Міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням взяти під контроль розслідування наруги над меморіалом із портретами на Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві.

21 жовтня 2020

20 жовтня 2020

19 жовтня 2020

16 жовтня 2020


Ткаченко відкрив виставку «Золото Поділля» і закликав ходити у музеї

У Києві в Національному музеї історії України у п’ятницю, 16 жовтня, відкрили виставковий міжмузейний проєкт «Золото Поділля: історія народів», який презентує найвідоміші археологічні знахідки з Вінницького обласного краєзнавчого музею та самого НМІУ. 

15 жовтня 2020


За програмою «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» оформлюють тисячу грантів – Ткаченко

Український культурний фонд у рамках конкурсної програми «Культура в часи кризи: інституційна підтримка» вже оформлює документи щодо видачі тисячі грантів представникам культурних та креативних індустрій, які постраждали у часи пандемії.


МКІП та УКФ закликають представників культури долучатись до нового грантового сезону

Міністерство культури та інформаційної політики України разом з Українським культурним фондом запрошують представників культурних та креативних індустрій брати участь програмах грантового сезону УКФ 2021 року.


Участь у форумі «Креативна Україна» візьмуть урядовці та посадовці з ЄС – Ткаченко

Участь у четвертому міжнародному форумі “Креативна Україна”, який відбудеться 19 листопада, візьмуть представники індустрії, українські урядовці, а також поважні посадовці з ЄС та інших країн-партнерів нашої держави.

14 жовтня 2020

13 жовтня 2020


На Хрещатику відкрилася виставка «Воля України або смерть»

У Києві до Дня захисника відкрилася виставка "Воля України або смерть", а також відбулася церемонія спецпогашення марок із серії "Збройні формації Української революції 1917-1921", що є спільним проєктом Укрпошти та Інституту нацпам'яті.

11 жовтня 2020

10 жовтня 2020


Раду з держпідтримки кінематографа просять переглянути результати 14-го пітчингу

Українська кіноакадемія закликає Раду з державної підтримки кінематографії переглянути затверджений 6 жовтня перелік кінопроєктів-переможців Чотирнадцятого конкурсного відбору Держкіно.

09 жовтня 2020


150-річчя від дня народження Стефаника: Ткаченка призначили головою оргкомітету

Кабінет Міністрів призначив міністра культури та інформполітики Олександра Ткаченка головою новоутвореного оргкомітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 150-річчя з дня народження Василя Стефаника.


Ткаченко та виконавчий директор УКФ презентують новий грантовий сезон

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко та виконавчий директор Українського культурного фонду Юлія Федів 15 жовтня на пресконференції в Укрінформі презентують новий грантовий сезон. 

08 жовтня 2020

07 жовтня 2020


Ткаченко обговорив із послом Польщі культурну співпрацю у період пандемії

Міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко на зустрічі з послом Республіки Польща в Україні Бартошем Ціхоцьким обговорив продовження культурної співпраці двох країн у період пандемії.

06 жовтня 2020

05 жовтня 2020


Ткаченко обговорив з послом Казахстану співпрацю у сфері культури та туризму

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко обговорив з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Дарханом Калетаєвим співпрацю у сфері культури та туризму.


Ткаченко - про концерт Полякової: Безвідповідально як з боку організаторів, так і глядачів

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що проводити концерти під час карантину, нехтуючи елементарними правилами безпеки, — це безвідповідально.

03 жовтня 2020


У МКІП розробляють модель, що дозволить вдихнути нове життя в народні промисли

Завданням Міністерства культури та інформаційної політики є не лише збереження, а й надання поштовху українським народним промислам, знаходження нових ринків збуту та привернення молоді до продовження унікальних традицій.

02 жовтня 2020


МКІП планує в бюджеті мільярд на створення мережі центрів культурних послуг в ОТГ

Міністерство культури та інформаційної політики перетворить старі клуби й бібліотеки в сільській місцевості на сучасні центри з надання якісних культурних послуг, для чого в новому бюджеті передбачає 1 млрд грн.

01 жовтня 2020

30 вересня 2020

29 вересня 2020


Ткаченко обговорив з послом Норвегії новий законопроєкт про туризм

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко обговорив з послом Королівства Норвегія в Україні Еріком Сведалом подальшу роботу українсько-норвезької Міжурядової комісії у галузі торгівлі, підприємництва та економіки та новий законопроєкт про туризм.

28 вересня 2020

25 вересня 2020

24 вересня 2020


МКІП допоможе Одеському театру опери та балету, який заборгував ДСНС 1,2 мільйона

МКІП прискорить виділення необхідних коштів Українського культурного фонду для погашення заборгованості Одеського національного академічного театру опери та балету, що виникла перед ГУ ДСНС протягом останніх місяців за виконання робіт з пожежної безпеки.


МКІП включило Одеську філармонію у програму "Велике будівництво"

Міністерство культури та інформаційної політики включило Одеську обласну філармонію до переліку об'єктів культури, реконструкція яких розпочнеться в першу чергу в межах програми “Великого будівництва” у сфері культури.

23 вересня 2020

22 вересня 2020

21 вересня 2020

19 вересня 2020

18 вересня 2020

17 вересня 2020

14 вересня 2020


Ткаченко: Діалог не подобається крайнім силам політпроцесу - про інцидент перед брифінгом

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко вважає, що ідеї примирення, пропагування різноманітності в українській культурі та діалогу не подобаються крайнім сторонам політичного процесу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-