Шмигаль

21 квітня 2021

19 квітня 2021

18 квітня 2021

17 квітня 2021


Інвестиції, експорт, приватизація: Шмигаль розповів про останні події в економіці

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підбив підсумки важливих подій в економіці тижня, серед яких назвав нові інвестиційні проєкти, зростання експорту, транспортний хаб в Ужгороді та приватизацію АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».


На Львівщині створюють відділення трансплантації кісткового мозку - Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у ході робочої поїздки на Львівщину відвідав Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, де наразі розпочато реалізацію масштабного проекту зі створення відділення трансплантації кісткового мозку.

16 квітня 2021

15 квітня 2021

14 квітня 2021

13 квітня 2021


Ціна газу: Шмигаль доручив напрацювати оптимальну модель на ринку

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам та відомствам напрацювати оптимальну модель для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.

12 квітня 2021

11 квітня 2021

10 квітня 2021

09 квітня 2021


Шмигаль - на заклик Кличка про локдаун: Запропонуємо призначити нового голову КМДА

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пропонує призначити нового голову Київської міської держадміністрації, якщо мер столиці Віталій Кличко, який також є головою КМДА, вважає, що йому недостатньо повноважень для ефективної протидії COVID-19 у Києві.

08 квітня 2021


Шмигаль та Федоров 12 квітня візьмуть участь у відкритті Reformers Hub

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та керуючий директор Схiдної Європи та Кавказу ЄБРР Маттео Патроне 12 квітня візьмуть участь у офіційному відкритті платформи Reformers Hub.

07 квітня 2021


Виплата «карантинних» 8 тисяч: Шмигаль розповів, коли ФОПи зможуть подати заявки

Підприємці та їхні працівники, які постраждали від посилених карантинних обмежень у червоних зонах, зможуть вже наступного тижня подати заявки на порталі або в застосунку Дія на отримання по 8 тис. грн допомоги від держави.

06 квітня 2021


На нараді у Зеленського обговорили підтримку бізнесу в «червоних» зонах

Президент Володимир Зеленський акцентував на необхідності якнайшвидшого забезпечення фінансової допомоги бізнесу, який постраждав через запровадження жорстких обмежень у регіонах з червоним рівнем епідемічної небезпеки.

05 квітня 2021


В уряді обговорили шляхи збільшення витрат на медицину – Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль на нараді із керівниками профільних відомств обговорив можливі шляхи збільшення в держбюджеті витрат на медицину, зокрема, на закупівлю обладнання та автомобілів швидкої допомоги.

04 квітня 2021

03 квітня 2021


Шмигаль розповів, як зріс український експорт порівняно з періодом до коронакризи

Завдяки підтримці експортерів і бізнесу, у першому кварталі 2021 року спостерігається зростання товарообігу та експорту товарів, навіть у порівнянні з докризовим першим кварталом минулого року.

01 квітня 2021


Шмигаль анонсував перші аукціони «Великої приватизації» вже влітку

Перші аукціони в рамках "Великої приватизації" цього року мають пройти вже влітку, оскільки Верховна Рада скасувала раніше встановлену заборону на проведення аукціонів з такої приватизації через пандемію коронавірусу.

31 березня 2021


Карантинні виплати підприємцям: Шмигаль доручив за тиждень підготувати документи

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству економіки та низці профільних відомств протягом тижня підготувати документи, щоб розпочати виплати підприємцям одноразової фінансової допомоги у розмірі 8 тис. грн.

30 березня 2021


Шмигаль розповів, як виплачуватимуть «карантинні» 8 тисяч

Виплата допомоги у розмірі 8 тис. грн ФОПам і найманим працівникам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" здійснюватиметься через додаток Дія.

25 березня 2021

24 березня 2021


Уряд у середу змінить порядок використання коштів на об’єкт «Укриття»

Кабінет Міністрів у середу може схвалити проєкт постанови про внесення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриттяˮ і здійснення заходів щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС.

23 березня 2021

22 березня 2021


У Берліні можуть відкрити українсько-німецьку білінгвальну школу

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з правлячим бургомістром Берліна Міхаелєм Мюллером, враховуючи чисельну українську громаду в німецькій столиці, закликав розглянути можливість відкриття українсько-німецької білінгвальної школи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-