Шмигаль

28 вересня 2020

26 вересня 2020

25 вересня 2020


Шмигаль взяв участь у відкритті відреставрованих пам’яток Львівської політехніки

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, перебуваючи у Львові з робочим візитом, відвідав урочисте відкриття відреставрованих залів НУ «Львівська політехніка», які є пам’ятками архітектури світового рівня.


Під час коронакризи низка країн зверталися щодо постачання продуктів - Шмигаль

Під час коронакризи посли низки іноземних країн звернулися до України з проханням чітко зафіксувати те, скільки наша держава зможе постачати їхнім країнам продуктів харчування, агропродукції у разі потреби.

24 вересня 2020


Шмигаль обговорив з послом Індії співпрацю у різних сферах

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Індії в Україні Партхою Сатпатхі, під час якої було обговорено низку питань, пов'язаних з поглибленням співпраці у сфері торгово-економічного співробітництва, освітній та медичній галузі.

23 вересня 2020

22 вересня 2020


Шмигаль їде на Сумщину

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у вівторок, 22 вересня, перебуватиме на Сумщині, де має намір відвідати обласну клінічну лікарню та низку культурних об'єктів.

21 вересня 2020

19 вересня 2020

18 вересня 2020


Шмигаль запропонував відновити роботу українсько-болгарської комісії з економічної співпраці

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що Україна зацікавлена у поглибленні двосторонніх відносин з Республікою Болгарія та запропонував відновити роботу українсько-болгарської спільної міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

17 вересня 2020

16 вересня 2020


"Червоні" зони: Прем'єр розповів про домовленості з місцевою владою

Регіони залучать до прийняття рішення про встановлення "червоного" рівня епідобмежень, який запроваджуватиметься у разі перевищення більш як у 5 разів середнього по країні рівня захворюваності на COVID-19.


Кабмін затвердив Національну антикорупційну стратегію

Кабінет Міністрів підтримав розроблену Національним агентством з питань запобігання корупції Національну антикорупційну стратегію на 2020–2024 роки з одноденним доопрацюванням у секретаріаті кабміну з урахуванням техніко-юридичних правок.

15 вересня 2020

14 вересня 2020

12 вересня 2020


Участь у "Партнерстві Біарріц" дозволить зменшити розрив у зарплатах жінок і чоловіків - Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що участь України у «Партнерстві Біарріц» дозволить, зокрема, зменшити розрив в оплаті праці жінок і чоловіків, який зараз складає близько 25% при однакових посадах.

10 вересня 2020

09 вересня 2020

08 вересня 2020


Нафтогаз презентував проєкти збільшення ресурсної бази вуглеводнів

Група Нафтогаз представила Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю стратегічні напрями і проєкти видобутку природного газу, наголосивши при цьому, що галузь потребує ухвалення низки рішень на державному рівні.


Шмигаль доручив ініціювати діалог із шахтарями у Кривому Розі

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександру Бондаренку ініціювати діалог між працівниками та керівництвом «Криворізького залізорудного комбінату», де триває страйк працівників приватних рудних шахт.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-