Шмигаль

26 січня 2021

25 січня 2021

23 січня 2021

22 січня 2021

21 січня 2021

20 січня 2021


Зміни у сфері публічних закупівель: Президент звернувся до Разумкова і Шмигаля

Президент у зверненні до Голови ВР та Прем’єр-міністра наголосив на необхідності дотримання міжнародних зобов’язань України при внесенні змін до законодавства у сфері публічних закупівель.


Засідання Кабміну

Кабінет Міністрів на засіданні у середу затвердить порядок здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти.

19 січня 2021

18 січня 2021


Шмигаль впевнений у готовності Нафтогазу стати постачальником «останньої надії» для населення

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль переконаний у готовності компанії «Нафтогаз України» постачати всім побутовим споживачам (населенню) країни природний газ як постачальник «останньої надії» (ПОН) у разі відмови інших збутових компаній продавати газ по 6,99 грн за куб. м.


Україна повернеться до «помаранчевого» карантину після 24 січня - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що необхідності продовжувати посилені карантинні заходи після 24 січня поточного року немає, після цього дня Україна повернеться до обмежень помаранчевої зони, які діяли раніше.

17 січня 2021

15 січня 2021


Питання справедливості: Шмигаль пояснив, навіщо заклеїли скотчем відділи у супермаркетах

Постанова про запровадження карантину «зимових канікул» була ухвалена й оприлюднена ще 9 грудня, були враховані всі побажання бізнесу та бізнесових асоціацій, які не суперечать логіці карантину.

14 січня 2021


Шмигаль обговорив із МВФ ціну на газ

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль обговорив із представниками Міжнародного валютного фонду ціну на газ та запевнив у тому, що уряд шукатиме компроміс, щоб захистити людей від необгрунтованого підвищення.

13 січня 2021


Ціни на газ у платіжках знизяться на третину - нарада у Президента

Президент України Володимир Зеленський провів енергетичну нараду за участю членів Кабінету Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та профільних фахівців, на якій було ухвалене рішення про зменшення ціни на газ нижче ринкової.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-