Київ

25 липня 2021


У Києві 27 липня обмежать рух низкою вулиць через святкування Хрещення Київської Русі

У Києві 27 липня у зв’язку із проведенням заходів із відзначення 1033-ї річниці Хрещення Київської Русі у місті буде тимчасово обмежено рух всіх видів транспортних засобів низкою вулиць.

24 липня 2021


Південно-Західна залізниця призначає додаткові електрички до станцій Яготин, Баришівка та Гребінка

Для зручних подорожей та покращення обслуговування пасажирів у приміському сполученні з 26 липня 2021 року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» призначає додаткові електропоїзди до станцій Яготин, Баришівка та Гребінка, які курсуватимуть щоденно, крім вихідних.

23 липня 2021


Зеленська хоче, аби Київський саміт перших леді та джентльменів започаткував нову традицію

Дружина Президента Олена Зеленська розраховує, що Київський саміт перших леді та джентльменів 23 серпня започаткує хорошу традицію й платформу для обговорення актуальних викликів, які стоять перед країнами.


У центрі Києва підняли прапор на честь Олімпіади

Київський міський голова Віталій Кличко взяв участь в урочистому піднятті прапору Національного олімпійського комітету України біля будівлі КМДА. Цю акцію присвятили відкриттю XXXII літніх Олімпійських ігор у Токіо.


У Києві проходить акція проти переслідування у Білорусі правозахисників та медійників

У Києві біля посольства Білорусі проходить акція-перфоманс проти переслідування владою самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка правозахисників та медійників.

22 липня 2021


Київ має надати «Квітам України» статус пам’ятки та звернутися з цим до МКІП - Ткаченко

Київська міська державна адміністрація має надати будівлі "Квіти України" статус щойно виявленої пам’ятки, а вже потім звернутися з цим до Міністерства культури та інформаційної політики.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-