Євросоюз

25 липня 2021

24 липня 2021

23 липня 2021

22 липня 2021


Кулеба – про Nord Stream 2: Угода США та Німеччини - це ще не кінець історії

Досягнення угоди між США і Німеччиною щодо «Північного потоку-2» не означає, що Україна припинить введенню його в експлуатацію та не боротиметься за поширення на газопровід норм Третього енергопакету ЄС.

21 липня 2021


Єврокомісія зможе самостійно вносити треті країни до списків з відмивання грошей

Після ухвалення нового регуляторного пакета Єврокомісія отримає можливість самостійно приймати рішення щодо включення третіх країн, що знаходяться за межами ЄС, до «сірого» або «чорного» списку.

20 липня 2021


Євросоюз створює новий орган з протидії відмиванню грошей

Європейський Союз створює новий орган з боротьби проти відмивання грошей – AMLA (EU Anti Money Laundering Authority), який буде покликаний координувати зусилля національних органів країн ЄС у цій сфері та брати на себе супроводження найризикованіших міжнародних фінансових операцій.

19 липня 2021


ЄС вже передав країнам Східного Партнерства п'ять мільйонів доз COVID-вакцини

Співробітництво між ЄС і країнами "Східного Партнерства" є яскравим прикладом того, що глобальну пандемію COVID-19 можливо подолати лише спільними зусиллями – для боротьби з цією інфекцією ЄС вже поставив або передав країнам-партнерам понад 5 мільйонів доз вакцини.


У МЗС прокоментували слова Арестовича про «розворот України на Схід»

Україна не має намірів переглядати свій геополітичний вектор щодо членства в ЄС і НАТО, але водночас розвиватиме відносини з країнами Азії, Африки, Латинської Америки, виходячи з національних інтересів.


Зеленський у Батумі нагадав про амбітний порядок денний з Євросоюзом

Найближчими цілями України у взаємодії з Європейським Союзом є початок імплементації угоди про спільний авіаційний простір, подальша підготовка до промислового безвізу і підбиття перших підсумків оновлення Угоди про асоціацію.


ЄС на саміті в грудні має показати бачення відносин з Україною, Грузією і Молдовою – Зеленський

Президент Володимир Зеленський вважає, що Європейський Союз на грудневому саміті Східного партнерства має показати чітке бачення відносин з найближчими партнерами – Україною, Грузією і Молдовою.

18 липня 2021

17 липня 2021


Реформа Укроборонпрому «підштовхне» співпрацю з інвесторами країн НАТО та ЄС — Вінніков

Правильне впровадження Закону "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" (№3822) дозволить ефективно співпрацювати з інвесторами з країн НАТО та ЄС.

16 липня 2021


Напередодні 7-ї річниці збиття рейсу MH17 ЄС нагадав про необхідність покарати винних

Європейський Союз підтримує міжнародне розслідування у справі про збиття рейсу «Малайзійських авіаліній» MH17 над Донбасом у липні 2014 року, та наголошує на необхідності встановлення правосуддя для родин жертв катастрофи та притягнення до відповідальності винних у цій трагедії, що забрала життя 298 людей.


ЄC вітає ухвалення Верховною Радою критично важливих законів для судової реформи

Європейський Союз вітає ухвалення Верховною Радою України двох законів, які стосуються реформи у судовій сфері, зокрема щодо формування Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя, та назвав цей крок шляхом до зміцнення стратегічного партнерства між ЄС і Україною.

15 липня 2021


ЄС готовий застосувати нові санкції проти Лукашенка – Боррель

Європейський Союз рішуче засуджує нову хвилю репресій режиму Лукашенка проти правозахисників та громадських активістів Білорусі, вимагає негайного звільнення всіх політичних в’язнів, та готовий зважити на подальші санкції проти режиму.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-