Євросоюз

09 квітня 2020

08 квітня 2020

Росія має забезпечити ОБСЄ безперешкодний доступ до окупованого Донбасу – Боррель

Росія та збройні формування, яких вона підтримує, мають надати безпечний та безперешкодний доступ для ОБСЄ, міжнародних неурядових і гуманітарних організацій до тимчасово не підконтрольних уряду України територій на Донбасі, ндто на тлі епідемії коронавірусу.

07 квітня 2020

06 квітня 2020

Міністри оборони ЄС домовилися про військову структуру для боротьби з коронавірусом

Збройні сили кожної з 27 країн ЄС роблять величезний внесок у боротьбу з пандемією коронавірусу, тож міністри оборони країн ЄС вирішили створити координаційну військову структуру в межах Європейської служби зовнішніх справ.

Біологічний захист і виявлення дронів: ЄС виділяє на оборонні дослідження €160 мільйонів

Євросоюз оголосив про виділення 160 мільйонів євро у межах Європейської програми розвитку оборонної індустрії для досліджень у 12 ключових сферах, включаючи засоби медичного захисту та протидію бактеріологічній, радіаційній та хімічній загрозам.

Санкції проти Росії не заважають їй боротися з коронавірусом – Єврокомісія

Санкції, які Європейський Союз застосовує проти Росії, адресно спрямовані проти російських компаній та осіб, які причетні до дій, що націлені на підрив суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, тож такі санкції не заважають Російській Федерації протистояти епідемії коронавірусу.

05 квітня 2020

04 квітня 2020

Експерт назвав справжню мету "військово-гуманітарної" операції РФ у Європі

Росія пропонує допомогу Європі і США та провела так звану «військово-гуманітарну» операцію в Італії з метою підриву довіри громадян до своїх урядів, дестабілізації західних суспільств та досягнення пропагандистських цілей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}