Євросоюз

24 червня 2019

У ЄС не може бути споживачів “першого” або “другого” ґатунку – Єврокомісія

Одним із пріоритетів Єврокомісії під керівництвом Жан-Клод Юнкера від початку було забезпечення громадянам ЄС рівного доступу до якісних товарів, уникнення будь-якої дискримінації у цьому сенсі.

22 червня 2019

Делегації Євросоюзу показали на передовій докази присутності військ РФ

Військова делегація Європейського Союзу на чолі з Головою Військового Комітету ЄС генералом Клаудіо Граціано відвідала район проведення операції Об'єднаних сил, де були продемонстровані докази присутності російських військ.

21 червня 2019

ЄС обіцяє «нем’які» заходи проти Туреччини через буріння у територіальних водах Кіпру

Лідери Європейського Союзу висловили повну солідарність із Кіпром у конфліктній ситуації з Туреччиною, яка розпочала буріння нафтогазових свердловин у територіальних водах Кіпру.

Європейська рада не змогла дійти згоди щодо призначення керівників європейських інституцій

Європейська рада не змогла знайти компромісне рішення щодо призначення керівників європейських інституцій, і домовилася продовжити консультації до 30 червня, коли має відбутися наступна зустріч на вищому рівні.

Євросоюз виділив майже €50 млн для гуманітарної допомоги Південному Судану

Єврокомісія оголосила про виділення Південному Судану гуманітарної допомоги на суму у 48,5 млн євро на додаток до 1 мільйона, який був спрямований на початку тижня для запобігання поширенню епідемії лихоманки «Ебола» у цій країні.

Європейська Рада стурбована ситуацією на Донбасі, в Азові та з МН-17

У резолюції, що була прийнята 20 червня у Брюсселі за підсумками засідання Європейської Ради на вищому рівні, лідери країн ЄС визначили головні проблеми – агресію Росії на Сході України, провокації РФ в Азовському морі та розслідування катастрофи МН-17.

20 червня 2019

Європейська Рада ухвалила друге за день рішення щодо продовження санкцій проти РФ

Європейська Рада, окрім «річного» пакету Кримських санкцій проти Росії, про що вже повідомляв Укрінформ, продовжила на 6 місяців секторальні санкції ЄС проти Росії у зв’язку із невиконанням мінських домовленостей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-