Євросоюз

20 лютого 2020

На саміті Східного партнерства підтвердять спільні зобов’язання ЄС і країн-партнерів

На саміті Східного партнерства, який відбудеться 18 червня в Брюсселі, будуть підтверджені спільні зобов’язання країн ЄС і країн-партнерів у розвитку взаємовигідної співпраці після 2020 року.

Зауваження польських аграріїв до України на 99% базуються на міфах - Мінекономіки

Польським аграріям не вистачає інформації про економіку України, їхні зауваження до функціонування сільського господарства в нашій країні на 99% ґрунтуються на міфах, які не мають нічого спільного з реальністю.

19 лютого 2020

Європарламент остаточно відкинув пропозиції Євроради для бюджету ЄС

Напередодні саміту ЄС, який у четвер, 20 лютого, має розглянути формування довгострокового бюджету cпівтовариства, Європарламент офіційно відкинув пропозиції Європейської ради до проєкту Багаторічної фінансової перспективи ЄС на 2021-27 роки (БФП).

ЄС до квітня напрацює варіант нової програми співпраці з країнами Східного партнерства

Європейський Союз наразі опрацьовує пропозиції до нової програми співпраці з країнами Східного партнерства, перші проміжні результати очікуються наприкінці березня - на початку квітня.

18 лютого 2020

Москва може заблокувати вступ України до ЄС та НАТО - турецькі експерти

Дії РФ щодо України, такі як розв’язання війни, анексія територій, намагання дестабілізації всередині країни, спроби впливу на керівництво держави з використанням різних важелів впливу, можуть стати сценарієм для впливу на інші країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-