Євросоюз

16 грудня 2019

15 грудня 2019

13 грудня 2019

Польща не обіцяла жодних дат приєднання до “Зеленої угоди”

Польща як країна, яка єдина на саміті ЄС утрималася від приєднання до “Зеленої угоди” (план перетворення Європи на кліматично-нейтральний континент до 2050 року), не представила жодних термінів приєднання до цього проєкту.

12 грудня 2019

ЄС захищатиме власні інтереси в умовах “паралічу” апеляційної системи СОТ – Єврокомісія

Європейська Комісія 12 грудня оприлюднила пропозиції до внесення змін у європейське законодавство з метою створення інструментів захисту інтересів ЄС у системі міжнародної торгівлі.

Данілов подякував ЄС за безпекову допомогу Україні

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов пропонує Консультативній місії ЄС з реформування цивільного сектору безпеки в Україні (КМЄС) активізувати співпрацю з РНБО та сконцентруватися на конкретних проєктах.

Євросоюз дасть €150 мільйонів для подолання міграції з Африки

Європейський Союз з використанням так званого механізму «Північноафриканського вікна» - надзвичайного трастового фонду для Африки, ухвалив новий пакет допомоги для підтримки Марокко у боротьбі проти контрабанди людьми та для подолання незаконної міграції.

Кулеба: Євросоюз не має підстав для послаблення санкцій проти Росії

Віцепрем'єрміністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба заявив, що не бачить жодних реальних підстав для того, щоби Європейська рада на засіданні цього тижня не продовжила санкцій проти Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-