Болтон

18 вересня 2019

13 вересня 2019

12 вересня 2019

CNN: Помпео може “всістися на два стільці” - держсекретаря та помічника з нацбезпеки

Дональд Трамп розглядає можливість призначення своїм помічником з національної безпеки чинного держсекретаря Майкла Помпео, в цьому випадку останній буде одночасно займати обидві посади.

10 вересня 2019

Трамп відправив Болтона у відставку

Президент США Дональд Трамп відправив свого радника з питань національної безпеки Джона Болтона у відставку через те, що не погоджувався з багатьма його ініціативами.

08 вересня 2019

30 серпня 2019

Лукашенко і Болтон обговорили ситуацію на сході України

Президент Білорусі Олександр Лукашенко і радник американського президента Дональда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон під час зустрічі в Мінську обговорили питання врегулювання конфлікту на сході України.

29 серпня 2019

Лукашенко запропонував Болтону почати відносини Білорусі та США з чистого аркуша

Президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував раднику Президента США з питань національної безпеки Джону Болтону обговорити питання білорусько-американських відносин під час зустрічі в Палаці Незалежності.

28 серпня 2019

Болтон задоволений зустрічами в Україні

Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон задоволений зустрічами з українськими колегами та переконаний у спільному баченні безпеки України та загроз економічної експлуатації з боку Китаю.

США попереджають Україну про ризики продажу "Мотор Січі" китайцям - Болтон

Остаточне рішення щодо продажу Китаю стратегічного підприємства «Мотор Січ» Україна ухвалюватиме самостійно, а США вважають за необхідне попередити всіх своїх друзів і союзників про можливі небезпеки угод з китайською стороною.

Зеленський - Болтону: Україна вітала б приєднання США до "нормандського формату"

Президент України Володимир Зеленський обговорив із радником Президента США з національної безпеки Джоном Болтоном поглиблення двосторонньої співпраці у сферах оборони та безпеки, зокрема енергетичної.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-