Антиросійські санкції

06 квітня 2020

Штати внесли до списку терористичних організацій "Російський імперський рух"

Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Мінфіну США оголосив про внесення організації "Російський імперський рух" ("Российское имперское движение") та трьох її керівників до списку терористів.

Україна і Фінляндія єдині, що питання санкцій проти РФ не має стосунку до пандемії - МЗС

Глави МЗС України Дмитро Кулеба і Фінляндії Пекка Хаавісто єдині в тому, що санкційний тиск на Росію має зберігатися до повного виконання Кремлем мінських зобов’язань і деокупації Криму.

Санкції проти Росії не заважають їй боротися з коронавірусом – Єврокомісія

Санкції, які Європейський Союз застосовує проти Росії, адресно спрямовані проти російських компаній та осіб, які причетні до дій, що націлені на підрив суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, тож такі санкції не заважають Російській Федерації протистояти епідемії коронавірусу.

03 квітня 2020

31 березня 2020

30 березня 2020

26 березня 2020

Глави МЗС України і Румунії одностайні щодо спроб Росії послабити санкції

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з румунським колегою Богданом Ауреску звернув його увагу на неприпустимість спроб Росії послабити санкції на тлі пандемії Covid-19.

24 березня 2020

Кулеба звернув увагу глави МЗС Данії на спроби РФ послабити санкції

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у телефонній розмові з міністром закордонних справ Королівства Данія Йеппе Кофодом звернув увагу на спроби Росії маніпулювати пандемією COVID-19 задля закликів до зняття санкцій.

20 березня 2020

Штати можуть ввести ще більше санкцій проти РФ для стабілізації цін на нафту — WSJ

Адміністрація Трампа розглядає можливість втрутитися у нафтове протистояння між РФ і Саудівською Аравією, яке призвело до рекордного падіння цін на чорне золото, оскільки американські нафтовиробники також несуть економічні втрати.

18 березня 2020

13 березня 2020

ЄС продовжив санкції проти Росії

Рада ЄС із внутрішніх справ, засідання якої відбулося у п’ятницю в Брюсселі, вирішила продовжити на наступні 6 місяців санкції проти Російської Федерації за дії, що підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України.

12 березня 2020

Україна та ще три країни приєдналися до санкцій ЄС проти Росії

Високий Представник ЄС Жозеп Боррель привітав рішення третіх країн, - Чорногорії, Албанії, Норвегії і України, - приєднатися до обмежувальних заходів, які Євросоюз запровадив проти РФ за порушення територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.

10 березня 2020

В СКУ закликали світ посилити тиск і санкції на Росію до повної деокупації Криму і Донбасу

Світовий конґрес українців (СКУ) закликав підсилити тиск і санкції на Росію до повної деокупації Криму та Донбасу та повного визнання Росією відповідальності за кричущі порушення прав людини на цих незаконно окупованих українських територіях.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}