Аеропорт

25 січня 2020

23 січня 2020

Керівництво запорізького аеропорту поскаржилося на дії СБУ

Керівництво КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» звернулося в Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру у зв'язку з проведеними СБУ слідчими діями, які в аеропорту вважають незаконними.

22 січня 2020

До Дня Соборності студентський хор “Ad libitum” заспівав перед пасажирами аеропорту

Учасники студентського академічного хору “Ad libitum” Харківського національного університету ім. Каразіна співали для пасажирів міжнародного аеропорту "Харків" на шану Дня Соборності України.

Смертельний вірус: в Італії встановлять термосканери для авіарейсів із Китаю

В Міжнародному аеропорту імені Леонардо да Вінчі у Римі встановлять термосканери для виявлення пасажирів з підвищеною температурою тіла, які прилітають з китайського міста Ухань, де новий коронавірус забрав життя кількох людей.

21 січня 2020

20 січня 2020

В аеропорту Дніпра відбувся концерт-реквієм на вшанування пам'яті героїв оборони ДАПу

У терміналі Міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ" відбувся концерт-реквієм Військового оркестру штабу Оперативного командування «Схід» на вшанування пам'яті героїв оборони Міжнародного аеропорту «Донецьк».

19 січня 2020

18 січня 2020

17 січня 2020

У найбільших аеропортах США пасажирів з Китаю перевірятимуть на загадковий вірус

В аеропортах Нью-Йорка, Сан-Франциско та Лос-Анджелеса перевірятимуть пасажирів, що прибули з китайського міста Уханя, на зараження загадковим респіраторним вірусом, внаслідок якого вже загинули дві особи й щонайменше 45 - захворіли за межами Китаю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-