Визначилися усі переможці об’єднаного чемпіонату України з фехтування

Насиченим на події та яскравим на результати став об'єднаний чемпіонат України з фехтування, який завершився у Києві.

Уперше з 2019 року національна першість об’єднала представників усіх видів зброї в одному місці, передає Укрінформ.

Упродовж чотирьох змагальних днів за медалі боролись шпажисти, рапіристи, а також шаблісти. Учергове підтвердили клас і не залишили шансів суперникам добре відомі уболівальникам вітчизняні фехтувальники, але не обійшлося і без сенсацій.

Серед шаблісток чергову золоту медаль виборола олімпійська чемпіонка Ольга Харлан. У змаганнях шаблістів тріумфував Андрій Ягодкая, який здобув сьомий титул чемпіона України у своїй карʼєрі.

Львівський рапірист Клод Юнес вшосте поспіль став чемпіоном України. Серед рапіристок дебютну перемогу святкувала 22-річна киянка Дарія Миронюк.

У протистоянні майстьринь шпаги на вершину п’єдесталу підійнялась 16-річна львів'янка Анна Максименко, обійшовши більш досвідчених суперниць.

У шпажистів тріумфував 33-річний заслужений тренер України Руслан Тимошенко зі столиці.