Суд переніс розгляд трьох апеляцій Кернеса

Суд переніс розгляд трьох апеляцій Кернеса

Укрінформ
Полтавський апеляційний суд, де розглядають три апеляції на закриття справи проти мера Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців, обвинувачуваних у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двох активістів харківського Євромайдану взимку 2014 року, переніс засідання на лютий.

Про це кореспондентові Укрінформу розповів адвокат Олександр Гунченко.

"До суду не з'явилися двоє обвинувачених. Геннадій Кернес не приїхав, бо не отримав повістку про виклик до суду, а його охоронець Віталій Блінник проходить стаціонарне лікування", - зазначив Гунченко.

Чергове засідання, додав Гунченко, призначено на 1 лютого.

Як повідомляв раніше Укрінформ, 27 грудня 2018 року Геннадій Кернес у спілкуванні з журналістами заявив, що домагатиметься в суді повного виправдання, оскільки, за його словами, не вчиняв інкримінованих йому дій.

21 грудня розгляд у Полтавському апеляційному суді трьох апеляцій на закриття справи проти мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців перенесено через хворобу судді.

Читайте також: Адвокати заявили про "погіршення здоров'я" Кернеса — суд перенесли

7 грудня розгляд у Полтавському апеляційному суді трьох апеляцій на закриття справи проти мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців перенесено через хворобу Кернеса. Захист Кернеса заявив з посиланням на лікарів 26-ї харківської поліклініки, що у нього гострий бронхіт з астматичною компонентою і він на лікарняному з 5 грудня.

Прокурор Олександр Ганілов просив суд або призупинити провадження щодо Кернеса до того часу, коли він вилікується, так як у січні закінчується термін притягнення обвинувачених до відповіді за двома статтями, або винести рішення про його примусовий привід: у клопотаннях відмовлено.

23 листопада Полтавський апеляційний суд відклав розгляд апеляцій на рішення Київського райсуду Полтави про закриття справи проти Кернеса і двох його охоронців через хворобу Кернеса. Сторона обвинувачення наполягала на проведенні засідання в режимі відеоконференції.

Раніше Верховний суд відмовив у задоволенні клопотання захисту про перенесення розгляду справи до Харківського апеляційного суду.

10 серпня Київський райсуд Полтави закрив кримінальне провадження проти мера Харкова Геннадія Кернеса, обвинувачуваного у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двох активістів харківського Євромайдану. Суддя Андрій Антонов заявив, що сторона обвинувачення переклала на суд докази вини, а самі прокурори не з'явилися на сім останніх засідань суду.

12 серпня Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив про необхідність повернення справи Кернеса на розгляд до суду - "для винесення об'єктивного вироку".

Кернес та його охоронці не вважають себе винними у викраденні, тортурах і погрозі вбивством двох активістів Харківського Євромайдану взимку 2014 року. Їм загрожує до 15-ти років в'язниці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-