Суд

15 грудня 2019

14 грудня 2019

13 грудня 2019

Адвокат просить відпустити на поруки підозрювану у справі Шеремета Кузьменко

Адвокат підозрюваної у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета волонтерки, лікарки Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ Юлії Кузьменко Владислав Добош оголосив, що кілька осіб готові взяти підозрювану на поруки.

Суд продовжує обирати запобіжний захід підозрюваній у вбивстві Шеремета Кузьменко

Печерський районний суд Києва продовжує засідання з обрання запобіжного заходу волонтерці, лікарю Юлії Кузьменко, яка підозрюється у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

Окупанти відклали розгляд апеляцій на продовження арешту фігурантів “сімферопольської справи”

В окупованому Криму так званий Верховний суд переніс засідання з розгляду апеляційних скарг на продовження арешту фігурантів другої сімферопольської групи "справи Хізб ут-Тахрір".

Вбивство Шеремета: розгляд справи щодо волонтерки Кузьменко "поставили на паузу"

Печерський райсуд столиці зняв з розгляду справу з обрання запобіжного заходу волонтерці і дитячому хірургу Юлії Кузьменко, яка підозрюється у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

Не була в Україні: адвокат каже, що відеодокази проти Дугарь сумнівні

Один із адвокатів Яни Дугарь, підозрюваної у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, стверджує, що Дугарь не могли сфотографувати в Україні 11 липня 2019 року для того, щоб потім це зображення експерти порівнювали з іншими матеріалами, оскільки Дугарь не було в Україні у цю дату.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-