Рада ухвалила у першому читанні “оборонний” законопроєкт Президента

Рада ухвалила у першому читанні “оборонний” законопроєкт Президента

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила у першому читанні президентський законопроєкт 1011 "Про внесення змін до Закону України "Про оборону України" щодо організації оборони держави".

За ухвалення відповідного рішення проголосували 316 народних депутатів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Законопроєкт пропонує законодавче врегулювання видання плану оборони України та надання права Президенту затверджувати його структуру.

Так, у проєкті визначається, що планом оборони є сукупність документів, які визначають зміст, обсяги, виконавців, порядок і строки здійснення політичних, економічних, соціальних, воєнних, наукових, науково-технічних, інформаційних, правових, організаційних, інших заходів держави щодо підготовки до збройного захисту та її захист у разі збройної агресії або збройного конфлікту.

При цьому Президент для організації оборони держави за поданням Кабміну затверджує план оборони, його структуру та військово-адміністративний поділ території України. Порядок розробки плану оборони визначається Кабінетом міністрів.

Читайте також: Разумков відкрив ранкову Раду, у залі — 388 депутатів

Передбачається, що видання плану оборони скоординує діяльність складових сил оборони та дасть можливість підготувати органи державної влади, органи місцевого самоврядування, єдиної системи цивільного захисту, національної економіки до переведення з мирного на воєнний стан та відсічі збройній агресії, ліквідації збройного конфлікту, а також готовності населення і території держави до оборони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-