Верховна Рада

09 квітня 2020

В Україні планують запровадити механізм повернення злочинних активів – законопроєкт

Група народних депутатів від фракції "Слуга народу" зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт №3304 "Про внесення змін до Закону України "Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів".

Боротьба з COVID-19: комітет ВР пропонує розширити повноваження Кабміну та місцевої влади

Комітет з питань здоров'я нації, меддопомоги та медстрахування підготував зміни до закону "Про захист населення від інфекційних хвороб", якими планує розширити повноваження Кабміну та органів місцевого самоврядування в питаннях запобігання поширення COVID-19.

У комітеті ВР виявили поправки-клони до «банківського» законопроєкту

Перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк (фракція «Голос») виявив схожі поправки від народних депутатів до «банківського» законопроєкту.

Депутат каже, що комп'ютери Ради "не витягують" рекордний список "банківських" поправок

Секретаріат Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики опрацював 11 тисяч поправок до "банківського" законопроєкту та підготував зведену порівняльну таблицю до нього на 67%.

Нацгвардійцям хочуть надати право перевіряти речі громадян

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендує парламенту ухвалити за основу законопроєкт №3105 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України".

Комітет рекомендує Раді збільшити штрафи за спалювання сухої трави

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності рекомендує парламенту ухвалити за основу законопроєкт №2339 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля".

08 квітня 2020

Законопроєкт про медіа: комітет Ради назвав дедлайн розгляду всіх пропозицій

Комітет Верховної ради з питань гуманітарної та інформаційної політики планує до кінця квітня опрацювати всі пропозиції стейкхолдерів та міжнародного середовища до законопроєкту «Про медіа».

"ЄС" пропонує спростити розгляд законопроєктів із більш як 2 тисячами поправок

Народні депутати з фракції «Європейська солідарність» Володимир Ар’єв, Вікторія Сюмар і Ростислав Павленко зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт щодо оптимізації розгляду проєктів законів, кількість поправок до яких перевищує дві тисячі.

Комітет ВР підтримав законопроєкт Президента щодо ратифікації Тромської конвенції

Комітет Верховної ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроєкт «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів (Тромська конвенція)», внесений Президентом Володимиром Зеленським.

Податки та гастролі по-новому: у Раді й МКІП підготують “пакет підтримки” культури на карантині

У Верховній Раді створять міжфракційну робочу групу, яка разом із представниками Міністерства культури та інформаційної політики розробить єдиний пакет законопроєктів про підтримку креативних індустрій на час карантинних заходів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}