Верховна Рада

13 грудня 2019

Бойко, Порошенко, Дубінський: комітет Ради хоче покарати понад 80 депутатів за прогули

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР вирішив припинити відшкодування 81 народному депутату витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, за листопад 2019 року за пропуск понад 30% голосувань у Раді та 50% засідань комітетів.

НАЗК очікує на звернення від регламентного комітету щодо погроз депутаткам "Голосу"

Національне агентство з питань запобігання корупції очікує на звернення від Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради щодо можливої наявності конфлікту інтересів окремих осіб у ситуації, яка сталася на засіданні Комітету з питань здоров’я нації.

Зеленський пропонує ВР спростити надання громадянства тим, хто воював за Україну чи втік із РФ

Володимир Зеленський подав на розгляд Ради проєкт закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо питань громадянства", яким передбачено спрощення процедури отримання громадянства тим, хто воював за Україну чи політбіженцями з РФ.

12 грудня 2019

Рада ухвалила в першому читанні закон про кіберзахист інформації

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №2043 "Про внесення змін до Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" (щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації)".

Разумков закрив Раду

Голова Верховної Раді Дмитро Разумков закрив вечірнє засідання парламенту 12 грудня.

Разумков оголосив перерву в Раді і зібрав голів фракцій

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков відразу після відкриття вечірнього засідання парламенту оголосив перерву на 30 хвилин на вимогу фракції «Опозиційна платформа –«За життя» та депутатської групи «За майбутнє».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-