Верховна Рада

03 грудня 2020


COVID-19 і «комуналка»: що планує розглянути Рада

Верховна Рада 3 грудня планує у другому читанні розглянути законопроєкт про внесення змін до деяких законів щодо забезпечення ефективної реалізації парламентського контролю (№4131).


Антикорупційний комітет Ради заслухає Офіс Генпрокурора щодо Ситника

Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики на своєму засіданні прийняв рішення запросити на наступне засідання комітету представників Офісу Генпрокурора і заслухати інформацію про стан досудових розслідувань у кримінальних провадженнях стосовно в.о. директора Національного бюро України Артема Ситника.

02 грудня 2020


Комітет Ради відклав розгляд законопроєктів щодо КСУ до висновку Венеційської комісії

Комітет Верховної Ради з питань правової політики переніс розгляд законопроектів стосовно внесення змін до закону "Про Конституційний суд України" до отримання висновку Венеційської комісії.


Рада просить Кабмін забезпечити залізничне сполучення північних районів Луганщини

Верховна Рада ухвалила постанову "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо налагодження залізничного сполучення північних районів Луганської області із загальною мережею української залізниці".


Рада відправила на повторне друге читання проєкт про удосконалення системи землеустрою

Верховна Рада передала до профільного комітету для підготовки до повторного другого читання законопроєкт №2194 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин".


Брехня в деклараціях: комітет ВР відклав розгляд законопроєкту до завтра

Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності відклав розгляд законопроєкту щодо відновлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та неподання декларації до 3 грудня.


Рада завтра хоче взятися за законопроєкт про брехню в деклараціях – депутат

На нараді Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з керівниками парламентських фракцій і груп домовлено, що законопроєкт про відновлення відповідальності за недостовірне декларування або його відсутність буде винесений на розгляд ВР у четвер, 3 грудня.


Рада присудила премії 27 педагогам і 30 молодим вченим

Верховна Рада ухвалила низку постанов про присудження щорічної Премії ВР педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, молодим вченим та відзначила внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування


Рада ухвалила закон щодо закупівлі послуг для проведення заходів з фізичної культури

Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроєкт «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо ефективної реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту» (№3075). 


Рада врегулювала підслідність злочинів, скоєних на окупованих територіях

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт щодо визначення територіальної підсудності справ, підсудних розташованих на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя судам, та підслідності кримінальних правопорушень, вчинених на тимчасово окупованій території.


Рада утворила ТСК щодо пожеж на Луганщині

Народні депутати ухвалили постанову №4262 про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування причин виникнення у 2020 році масштабних пожеж у Луганській області.


Рада ухвалила закон щодо захисту місцевих бюджетів

Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому проєкт закону про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ.


Рада змінила закон про концесію

Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому законопроєкт, що відтерміновує до 1 вересня 2021 року введення в дію електронної торгової системи (ЕТС) для проведення концесійних конкурсів.


Рада дозволила сиротам з інвалідністю жити у дитбудинках сімейного типу до 23 років

Верховна Рада ухвалила в другому читанні Закон, який дозволяє дітям-сиротам, яким встановлена інвалідність, проживати в дитячих будинках сімейного типу до 23-річного віку, незалежно від того, чи навчаються вони в закладах освіти.


Рада посилила відповідальність за продаж дітям е-сигарет

Верховна Рада ухвалила в другому читанні Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах" (№3628).


Разумков у перерві ВР проведе нараду з керівниками фракцій щодо е-декларування

Голова ВР Дмитро Разумков у перерві пленарного засідання о 12:00 у середу проведе нараду з керівниками депутатських фракцій і груп щодо питання е-декларування та відновлення відповідальності за брехню в деклараціях.


Рада планує посилити відповідальність за продаж дітям електронних сигарет

Рада 2 грудня планує розглянути у другому читанні законопроєкт про посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

01 грудня 2020


Понад мільйон чиновників можуть уникнути декларування - Арахамія

Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія вважає, що неповернення відповідальності за недостовірні відомості в декларації до кінця року звільнить від необхідності подавати електронні декларації понад мільйон осіб.


Разумков закрив Раду

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закрив пленарне засідання парламенту 1 грудня.


Рада планує підвищити допомогу дітям з інвалідністю, які постраждали від вибухівки

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт щодо підвищення дітям з інвалідністю, постраждалим від вибухонебезпечних предметів, розміру державної соціальної допомоги (№3573).


Рада планує спростити ввезення гумвантажів в Україну

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт "Про внесення змін до статті 5 Закону України “Про гуманітарну допомогу”, який пропонує розширити повноваження облдержадміністрацій щодо визнання гуманітарною допомогою вантажів вагою до 12 тонн.


Рада планує врегулювати законодавчу колізію щодо статутів ТОВ

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про виключення з Господарського кодексу норми про зазначення у статутах товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю часток їхніх засновників.


Рада включила до порядку денного президентські законопроєкти про підтримку бізнесу на карантині

Верховна Рада включила до порядку денного три законопроєкти Президента Володимира Зеленського щодо підтримки бізнесу на карантині, а також скоротила строки внесення до них альтернативних проєктів.

30 листопада 2020


Брехня у деклараціях: у Раді зареєстрували узгоджений законопроєкт

Робоча група Верховної Ради з врегулювання конституційної кризи зареєструвала законопроєкт щодо відновлення відповідальності за декларування недостовірної інформації та за неподання декларації суб’єктом декларування.


Разумков сподівається, що Рада цього тижня розгляне проєкти Президента щодо підтримки бізнесу

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков висловив сподівання, що парламент зможе на поточному пленарному тижні розглянути законопроєкти Президента щодо підтримки бізнесу в період карантину.


Брехня в деклараціях: Рада може проголосувати законопроєкт «за ковідною процедурою»

Народні депутати створять законопроєкт щодо відновлення покарання за недостовірне декларування на базі відповідних проєктів законів робочої групи ВР щодо врегулювання конституційної кризи та президентського.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-