Україна та НАТО активізують співпрацю – Кулеба

Україна та НАТО активізують співпрацю – Кулеба

Фото
Укрінформ
У межах робочого візиту віцепрем’єр-міністра України Дмитра Кулеби до Брюсселя досягнуто домовленості щодо активізації діяльності Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

"Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба обговорив у штаб-квартирі НАТО подальші шляхи співробітництва з Альянсом у ході зустрічей із заступником генерального секретаря НАТО з політичних питань та політики безпеки Бетінною Каденбах, помічником генерального секретаря НАТО з питань операцій Джоном Манзою та спеціальним представником генерального секретаря НАТО з питань жінок, миру та безпеки Клер Хатчинсон. Задля інтенсифікації практичної взаємодії у сфері реформування структур сектору безпеки і оборони було домовлено активізувати діяльність Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, сторони виявили обопільний інтерес до посилення взаємодії Україна-НАТО у контексті протидії гібридним загрозам та безпековим викликам та обмінялись думками щодо можливих спільних дій, спрямованих на посилення безпеки у регіоні Чорного моря. У контексті оновленої політики Альянсу щодо взаємодії з партнерами сторони обговорили пріоритети та спільні заходи в рамках запропонованого Альянсом принципу "одна країна — один план".

Читайте також: Враження від обміну не мають спонукати ЄС послабити санкції проти РФ — Кулеба

Кулеба поінформував Альянс про готовність України збільшити свій внесок у проведення операцій під проводом НАТО. Він також повідомив про розробку проєкту нової Стратегії національної безпеки України, яку Україна має намір презентувати союзникам з метою отримання відповідних рекомендацій і пропозицій.

Україна та НАТО активізують співпрацю / Фото: mil.gov.ua

Під час зустрічей сторони також домовились про продовження практики спільної військової підготовки включно зі стажуванням військовослужбовців ВМС Збройних Сил України на кораблях ВМС держав-членів НАТО.

Сторони також обговорили питання підготовки візиту Північноатлантичної ради НАТО в Україну наприкінці жовтня, повідомили в Міноборони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-