Гройсман доручив прописати “держтаємницю” у законі про оборонне замовлення

Гройсман доручив прописати “держтаємницю” у законі про оборонне замовлення

Укрінформ
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив розробити законопроект про внесення змін до закону про державне оборонне замовлення щодо уточнення визначення таємної інформації у секторі.

Про це він заявив під час засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Доручення Міністерству економіки, Міністерству юстиції, Міністерству оборони спільно під керівництвом першого віце-прем’єра напрацювати за тиждень цей закон (законопроект — ред.)”, зазначив Гройсман та додав, що вже наступного тижня законопроект має бути затверджений на засіданні Кабміну та направлений у парламент як першочерговий.

Читайте також: Гройсман назвав дедлайн для запуску аудиту Укроборонпрому

Відповідне доручення глава уряду надав після коментаря міністра оборони Степана Полторака щодо того, що діяльність “Укроборронпрому” не може стати прозорішою без певних змін у законодавстві.

“Але він (Укроборонпром — ред.) точно не буде більш відкритий, поки не будуть зміни до закону про державне оборонне замовлення, якими буде визначено, яка інформація є таємною, а яка ні”, - підкреслив Полторак.

Раніше Прем’єр-міністр Володимир Гройсман виступив за проведення аудиту оборонно-промислового комплексу України, і зокрема концерну Укроборонпром, не пізніше ніж через 10 днів.

Як повідомляв Укрінформ, 26 квітня у Раді зареєстрували законопроект, який пропонує ліквідувати Державний концерн "Укроборонпром" та визначити повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечуватиме формування та реалізацію державної військово-промислової політики. Генеральний директор Укроборонпрому Павло Букін заявив про готовність до аудиту та необхідність, передусім, збереження набутого, налагоджених контактів та існуючих проектів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-