Закон

25 липня 2021

24 липня 2021


Закон про державну підтримку страхування сільгосппродукції набув чинності

В Україні в суботу, 24 липня, набув чинності закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою” №1601-ІХ.

23 липня 2021

22 липня 2021


Закон про реформу Укроборонпрому пішов на підпис Президенту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" (№3822) та направив його на підпис Президенту Володимиру Зеленському.


Президент підписав закон щодо уточнення визначення лізингової операції

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо усунення суперечностей та уточнення визначення лізингової, орендної операції» № 1605-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 1 липня.

21 липня 2021


Українці можуть долучитися до дискусії щодо держпідтримки кіно - куди писати

Державне агентство з питань кіно спільно з комітетом Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики пропонують до громадського обговорення проєкт закону "Про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні".

20 липня 2021

19 липня 2021

17 липня 2021

16 липня 2021


До законопроєкту про зміну Податкового кодексу подали понад 10 тисяч поправок – Гетманцев

До другого читання законопроєкту №5600 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» подано понад 10 тисяч поправок народних депутатів.

15 липня 2021


Рада криміналізувала відповідальність за незаконне видобування корисних копалин

Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за незаконне видобування корисних копалин» (№3576), який криміналізує відповідальність за незаконне видобування корисних копалин місцевого значення.


Рада ухвалила закон про заборону знущання з тварин

Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)".


В Україні слід законодавчо визначити поняття незаконних рубок деревини - експерт

Україна потребує законодавчого врегулювання поняття незаконних рубок деревини; нинішня невизначеність призводить до різних тлумачень, розбіжностей у статистичних звітах різних відомств, а отже, й до корупційних ризиків у сфері лісозаготівлі та деревообробки.


ВР розблокувала підписання закону про посилення габаритно-вагового контролю на дорогах

Верховна Рада відхилила два проєкти постанов про скасування закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю" (№3743).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-