Закон

02 грудня 2020


Рада відправила на повторне друге читання проєкт про удосконалення системи землеустрою

Верховна Рада передала до профільного комітету для підготовки до повторного другого читання законопроєкт №2194 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин".


Рада ухвалила закон щодо закупівлі послуг для проведення заходів з фізичної культури

Верховна Рада ухвалила в другому читанні законопроєкт «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» щодо ефективної реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту» (№3075). 


Рада змінила закон про концесію

Верховна Рада підтримала в другому читанні та в цілому законопроєкт, що відтерміновує до 1 вересня 2021 року введення в дію електронної торгової системи (ЕТС) для проведення концесійних конкурсів.

01 грудня 2020

30 листопада 2020

27 листопада 2020


НАЗК виявило корупційні ризики в законопроєкті про Регулятора комунікаційних послуг

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило корупційні ризики у положеннях законопроєкту «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв’язку України». 


Вдосконалення роботи ЦНАПів: Зеленський підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі».

26 листопада 2020


У Мінрегіоні закликають районні та місцеві ради домовлятись щодо розмежування майна

У Міністерстві розвитку громад і територій України закликають районні та місцеві ради домовлятись щодо розмежування майна для продовження фінансування наступного року об'єктів, які надають послуги населенню.

25 листопада 2020

24 листопада 2020


Закон для завершення децентралізації направили на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій".

23 листопада 2020

21 листопада 2020

20 листопада 2020


МінТОТ закликає не називати Крим «анексованим»

Використання терміну «анексований» щодо українського півострова Крим - регулярна помилка, якої припускаються як засоби масової інформації, так і експертне середовище. Згідно з українським законодавством, Кримський півострів включно із містом Севастополь є тимчасово окупованими Російською Федерацією територіями України.


Кремінь закликає скасувати рішення про регіональні мови у восьми областях

Уповноважений з захисту державної мови Тарас Кремінь звернувся до новообраних депутатів низки місцевих рад щодо необхідності скасувати рішення про функціонування регіональних мов, які суперечать чинному законодавству України.


Закон про штрафи за відсутність маски офіційно опублікували

Закон “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” опубліковано на шпальтах офіційної газети Верховної Ради “Голос України”.

19 листопада 2020


Зеленський підписав зміни до закону «Про публічні закупівлі»

Президент Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до статті 17 закону України «Про публічні закупівлі» у зв'язку з ухваленням закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» № 954-ІХ.

17 листопада 2020


Українська діаспора відстоюватиме впровадження в Україні подвійного громадянства – президент СКУ

Україна має ухвалити закон про подвійне громадянство, аби українці поза нею могли активно долучитися до її розвитку, і діаспора активно відстоюватиме прийняття такого закону.

16 листопада 2020

14 листопада 2020

12 листопада 2020

10 листопада 2020


НАЗК сприяло відновленню трудових прав викривачів корупції на митниці та в райсуді

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) сприяло відновленню через суд трудових прав митника - викривача корупції на Одеській митниці, та судді - викривача в районному суді міста Полтави.

09 листопада 2020

06 листопада 2020


Потураєв вважає, що за системну дезінформацію треба притягувати до відповідальності

Голова Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв вважає за необхідне зафіксувати в законодавстві поняття «дезінформація» і притягувати до відповідальності тих, хто використовує її системно.

05 листопада 2020


Рада ухвалила зміни до закону про держпідтримку сільського господарства

Верховна Рада внесла зміни до закону «Про державну підтримку сільського господарства України» та до інших законів щодо функціонування Державного аграрного реєстру і вдосконалення держпідтримки сільськогосподарських товаровиробників.

04 листопада 2020


Мінекономіки заявляє про можливість внесення узгоджених меж держкордону до земкадастру

Ухвалений Верховною Радою у першому читанні законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України» ( № 3987) відкриє можливість внесення на міжнародному рівні узгоджених меж державного кордону до Державного земельного кадастру.


Рада визначила порядок передачі водних об’єктів в оренду

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками».


Проєкт змін до закону про дороги прийняли за основу

Верховна Рада ухвалила в першому читанні урядовий законопроєкт №3901 «Про внесення змін до Закону України «Про автомобільні дороги», який передбачає узгодження положень цього закону із змінами, внесеними до законодавства України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-