Кличко: Критична інфраструктура столиці працює у режимі підготовки до можливої НС

Кличко: Критична інфраструктура столиці працює у режимі підготовки до можливої НС

Укрінформ
У столиці об’єкти критичної та соціальної інфраструктури працюють в режим підготовки до роботи в умовах можливої надзвичайної ситуації.

Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі поінформував мер Києва Віталій Кличко.

“Об’єкти критичної та соціальної інфраструктури столиці працюють в режим підготовки до роботи в умовах можливої надзвичайної ситуації. Київ – великий мегаполіс. І має розгалужену та складну інфраструктуру життєзабезпечення, стабільна робота якої в надзвичайній ситуації - чи не найголовніше завдання. Тому наші зусилля спрямовані на те, щоб упередити чи подолати як можливі провокації, так і вистояти в умовах військового нападу”, - поінформував мер.

Читайте також: Кличко закликає киян вступати до тероборони

За його словами, київська влада у координації з НЕК “Укренерго” знайшла можливості і забезпечила додаткове виробництво електроенергії на ТЕЦ. “Грудень-січень в постійній роботі знаходяться 3-4 блоки. Це дозволяє забезпечити безперебійне енергопостачання Києва. Насамперед медичних закладів, підприємств критичної інфраструктури, установ соціальної сфери”, - зазначив Кличко.

Він уточнив, що були раніше створені запаси палива, встановлені електрогенератори для безперебійної роботи у надзвичайній ситуації систем управління містом та ТЕЦ столиці на період до 10 діб.

За його словами, підприємства забезпечені гарантованим безперебійним зв’язком на випадок відсутності мобільного зв’язку та інтернету.

Читайте також: Кличко пропонує повернути райради та провести вибори 30 жовтня

Як поінформував мер Києва, удосконалює столиця і систему оповіщення, яка охоплює як окремо персонал міських служб, так і населення. Він нагадав, що раніше була розроблена також нова система оповіщення, аналогів якої в Україні немає, і на будівництво якої планується виділити з бюджету міста майже 11 млн грн.

“За кілька останніх років збільшили кількість укриттів утричі. Загалом до фонду захисних споруд цивільного захисту входять понад 500 сховищ та майже 4500 споруд подвійного використання (підземних паркінгів і переходів, заглиблених станцій метро, підвалів та напівпідвалів)”, - написав чиновник.

Кличко додав, що наразі сили та засоби цивільного захисту Києва (комунальні служби, аварійно-рятувальні служби та інші) складають: 13,5 тисяч людей особового складу та понад 780 одиниць техніки. Також розгортаються і сили територіальної бригади для оборони Києва.

“У Києві створені комісії з питань евакуації – на рівні КМДА та в кожному районі. Затверджений План евакуації населення. Він визначає місця розташування збірних евакуаційних пунктів, кількість необхідного транспорту та безпечні райони для розміщення населення”, - уточнив мер Києва.

Читайте також: У Кличка сказали, де розміщені укриття для населення Києва

За його даними, уже два тижні тривають тематичні навчання з педагогічними колективами та батьками в школах. Раніше були розроблені інструкції, як діяти різним закладам та установам, враховуючи специфіку їх роботи – медзакладам, школам та садкам, закладам соціального захисту та інших, поінформував Кличко.

Як повідомлялося, 3 лютого у КМДА поінформували, що у Києві за останні сім років кількість укриттів на випадок надзвичайної ситуації збільшили утричі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-