"Нічний" алкоголь: Київрада просить у парламенту більше повноважень

Укрінформ
На пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення звернутися до ВР щодо внесення змін до Закону «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Рішення підтримали 80 депутатів, повідомляє прес-служба міської влади.

"Наразі повноваження органів місцевого самоврядування щодо встановлення додаткових обмежень для реалізації алкогольних напоїв, відповідно до чинного законодавства, відсутні. Звертаючись до парламенту, Київрада пропонує повернути місцевій владі компетенцію щодо обмеження часу та місць реалізації алкогольних напоїв. Зокрема, обмежити розміщення торговельних закладів біля дошкільних, шкільних та навчальних закладів, спортивних та дитячих установ, майданчиків, біля студентських гуртожитків, лікувальних та оздоровчих закладів, у внутрішніх дворах житлових будинків", - йдеться у повідомленні.

Також депутати Київради пропонують парламенту доповнити Закон України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» абзацом, який дозволятиме органам місцевого самоврядування приймати рішення про обмеження торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом, і дозволить встановлювати режим продажу та місця торгівлі.

Читайте також: У Києві знову заборонили “нічний” алкоголь

Врегулювання цього питання забезпечить права мешканців на безпечне та комфортне проживання, і також сприятиме дотриманню громадського спокою та безпеки. Окрім того, рішення націлене на підвищення ефективності боротьби з місцями незаконного продажу алкоголю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-