Уряд збільшив фінансову підтримку малих фермерських господарств

Уряд збільшив фінансову підтримку малих фермерських господарств

Укрінформ
Кабінет Міністрів на засіданні 21 квітня ухвалив постанову, яка розширює державну підтримку фермерських господарств, зокрема запроваджує виплату 36 тис. грн за дорадчі послуги.

Як передає Укірфнорм, про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

"Розмір бюджетної субсидії новоствореним фермерським господарствам збільшено з 3 тис. грн до 5 тис. грн на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар). Також запроваджено виплати у розмірі 36 тис. грн за сільськогосподарську дорадчу послугу. Крім того, розширено види корів, за які надаватиметься бюджетна дотація фермерським господарствам", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що документ було розроблено на підставі указу Президента України в частині підвищення фінансової спроможності фермерів та малих сільськогосподарських виробників.

«Саме малі фермерські господарства, які мають в обробітку невеликі площі та обмежений фінансовий ресурс, найбільше потребують посиленої підтримки з боку держави. Щоб стимулювати розвиток малого фермерства, ми збільшили фінансову підтримку новоствореним фермерським господарствам”, - заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

Читайте також: Шмигаль анонсував субсидію ₴5 тисяч на гектар для невеликих сімейних ферм

Зазначається, що постанова також усуває адміністративні перешкоди при отриманні державної підтримки (зокрема, зменшується кількість поданих документів, скорочується час їх розгляду та прийняття рішення).

Як повідомляв Укрінформ, у державному бюджеті на 2021 рік передбачено 4,7 млрд грн на підтримку агропромислового комплексу, на 700 млн більше, ніж у 2020 році. Очікується, що допомогу отримають близько 9 тис. аграрних підприємств.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-