допомога

10 грудня 2019

ЄС не змагається зі США в обсягах допомоги Україні – Єврокомісія

Європейський Союз пишається тим внеском, який він робить для того, щоб допомогти Україні модернізувати власні інституції та наблизитися до європейських стандартів, але ніколи не порівнює цей внесок із зусиллями інших країн у цьому напрямку.

09 грудня 2019

08 грудня 2019

Угода з МВФ відкриває двері до отримання €500 мільйонів від Євросоюзу - Маркарова

Міністр фінансів України Оксана Маркарова відзначила, що угода з Міжнародним валютним фондом дозволить отримати 500 млн євро макрофінансової допомоги з ЄС на вигідних умовах найближчими місяцями.

06 грудня 2019

05 грудня 2019

04 грудня 2019

28 листопада 2019

27 листопада 2019

Трамп розморозив військову допомогу Україні, вже знаючи про скаргу інформатора — ЗМІ

Президент США Дональд Трамп розморозив військову допомогу Україні після того, як юристи Білого дому доповіли про скаргу інформатора на його телефонну розмову з Президентом України Володимиром Зеленським.

25 листопада 2019

Суд США вимагає оприлюднити документи щодо затримки допомоги Україні

Федеральний суд США прийняв рішення, яке задовольняє позов медіа-організації "Центр за чесність у суспільстві" щодо оприлюднення документів Пентагону й Білого дому про призупинення оборонної допомоги Україні.

21 листопада 2019

У Пентагоні заявили, що Україна могла знати про зупинення допомоги США ще в липні

Заступниця помічника міністра оборони США у справах Росії, України та Європи Лора Купер заявила, що в Києві могли знати про призупинення оборонної допомоги Україні ще 25 липня, в день скандальної телефонної розмови президентів України та США.

19 листопада 2019

Сенатори просять Пентагон пояснити, чому допомога Україні досі не надійшла

Демократи Сенату США Річард Дурбін, Патрик Ліхі, Джек Рід та Роберт Менендез надіслали у вівторок листа міністру оборони США Марку Есперу з вимогою дати відповідь щодо затримки військової допомоги Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-